Интернет-маркетинг

Нові візуальні можливості Google

Google додав нові параметри візуальної реклами для YouTube та Google Images.

Напередодні бліц-періоду святкових покупок Google оголосив про дві нові опції візуальної реклами для YouTube та нові можливості для Google Images.

По-перше, на YouTube додались товарні оголошення як на головну стрічку, так і в результати пошуку, щоб полегшити споживачам знайти бажані продукти.

YouTube Shopping Ads

За словами представників компанії:

«Відео стало улюбленим  інструментом дослідження для покупців в період свят. Майже дві третини опитаних кажуть, що онлайн-відео дало їм ідеї та натхнення для покупок. І понад 90% з них визнають, що відкрили для себе нові продукти та бренди саме завдяки YouTube.”

Нова опція «Товарні оголошення», хоча і не пов’язана безпосередньо зі змістом відео, дозволить брендам орієнтуватися на споживачів в залежності від їх інтересів і серед відеоконтенту, пов’язаного з їх продуктами.

YouTube visual search ads

Також компанія додала нові розширення для TrueView для рекламних оголошень на YouTube. Це дозволить брендам додавати розширення у свої оголошення та направляти користувачів на певні сторінки сайту. Тестування показало, що додавання розширених посилань веде до збільшення конверсії на 23%.

Отримуючи кілька варіантів вибору, споживачі будуть залученими в рекламу, оскільки контролюватимуть свої наступні кроки.

Крім того, Google розширив показ товарних оголошень-вітрин для сервісу Зображення. Товарні оголошення-вітрини стали доступні для категорій краса та електроніка.

За словами представника Google:

«Коли люди шукають широкі терміни, наприклад, «святкове вбрання» або «подарунки до Нового року», вони бачать рекламні оголошення Showcase Shopping, які об’єднують пов’язані продукти, відображаючи широкий спектр пропозицій. Цей варіант відмінно підходить для залучення нових клієнтів; в середньому ми бачимо, що близько 85 відсотків трафіку від реклами Showcase Shopping до веб-сайтів роздрібної торгівлі припадає на нових відвідувачів».

Як ви можете бачити в цьому прикладі, коли користувач натискає на оголошення Showcase Shopping, він отримує список пропозицій, пов’язаних з певним брендом, з посиланням на вихідний пошуковий запит. Компанія Urban Outfitters, один з перших брендів, які скористалися цією можливістю, повідомила про те, що показник CTR в цих рекламних кампаніях збільшився на 241%.

Showcase shopping ads in Google Images

Знову ж таки, з ростом святкових покупок, є сенс використовувати платформи, де споживачі все частіше шукають відповідні продукти, а  YouTube та Google Images безсумнівно задовольняють їхні потреби.

Читайте також:  Як ефективно використовувати відео в email розсилці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Як привернути трафік на сайт.Ч.2

Наступна стаття

Дослідження онлайн-покупок від Adobe в святковий сезон 2019