Интернет-маркетинг

Google запускає нові сервіси для підтримки малого та середнього бізнесу

Google оголосив про заходи підтримки для малого бізнесу, який постраждав в період пандемії коронавирусу.

Влітку цього року компанія проведе серію круглих столів. На них менеджери по продуктам Google нададуть рекомендації та розповідатимуть про кращі практики локального бізнесу. Перша серія круглих столів пройде з 22 по 27 червня. Вона буде присвячена темі відновлення малого бізнесу після кризи.

Google спрощує бронювання клінінгових, ремонтних та інших побутових послуг. Користувачі в США зможуть забронювати подібні послуги в пошуку для мобільних пристроїв через оголошення про місцеві послуги. Також в цьому місяці Google запустить мобільний сайт в США та Канаді, який допоможе користувачам знаходити й замовляти послуги у місцевих постачальників.

Крім того, з  17 червня Google додав на вкладку «Покупки» інформацію про місцеві крамниці: адреси, наявність товарів, способи доставки. Дана інформація буде показуватися у всіх країнах, де працює Google Shopping.

Магазинам в США стане доступний сервіс Grow My Store, який раніше працював в Європі. З його допомогою ритейлери зможуть оцінювати ефективність своїх інтернет-магазинів. Щоб переглянути звіт, досить ввести адресу свого сайту.

LU_LIA_Mobile_framed.png

Також компанія запустила сервіс Local Opportunity Finder. З його допомогою підприємства зможуть отримати рекомендації, як поліпшити свій профіль в Google My Business.

Крім цього, розумні кампанії стали доступні в 150 країнах, а запускати їх тепер можна з мобільного додатка.

Джерело: блог Google

Читайте також:  10 кращіх відео роликів 2019 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

У Twitter з’явився новий тип постів — голосові твіти

Наступна стаття

Як оптимізувати сайт для голосового пошуку