Оновлення Google Bard включають нові функції математики та візуалізації даних

Оновлення Google Bard включають нові функції математики та візуалізації даних

5 хвилин

Змiст

Останнє оновлення Bard від Google із новими математичними функціями та функціями візуалізації даних знаменує значний прогрес у наданні передових технологій підліткам.

Це розширення можливостей штучного інтелекту може збагатити освітній досвід і підтримати підлітків на вирішальних етапах життя.

Google розширює доступ до Bard для підлітків

Нещодавнє розширення Bard зосереджено на англомовних підлітках, а Google запровадив відповідні вікові заходи захисту та оновив інструкцію для безпечнішої та кориснішої взаємодії з користувачем.

Google сподівається, що останнє оновлення Bard допоможе в навчанні та надихне їх навчатися краще.

Bard також може запропонувати покроковий посібник із вирішення математичних завдань. Відповіді виходять за рамки надання відповідей, спрямованих на поглиблення розуміння математичних понять.

Підлітки можуть використовувати його, щоб орієнтуватися в складних задачах і зміцнювати свої математичні основи.

Візуалізація даних за допомогою Bard

Ще одним чудовим доповненням є можливість візуалізації даних Bard, що дозволяє користувачам створювати інформативні діаграми зі своїх даних або даних, згенерованих під час взаємодії з ШІ.

Рейтинги AI для безпеки підлітків

До речі, сьогодні Common Sense Media також представила свою першу в історії систему рейтингів AI.

Система оцінює продукти штучного інтелекту на етичне використання, прозорість і безпеку, діючи як «етикетка харчових продуктів» для штучного інтелекту, особливо корисна для молоді.

У перший звіт включено рейтинги для генеративних продуктів ШІ, якими користуються підлітки, зокрема ChatGPT і DALL·E від OpenAI, My AI від Snapchat і Google Bard.

Наскільки безпечний Google Bard для підлітків?

Огляд Common Sense Media визнає сильні сторони Bard у творчих додатках, які ідеально підходять для створення вигадки та підвищення креативності в оповіді, особливо для маркетологів.

Читайте також:  Ринок США: загальні рекламні бюджети скорочуються, проте діджитал зростає

Він також високо оцінив попереднє вікове обмеження Google у 18 років і прозорість щодо технічних аспектів Bard, підкреслюючи важливість розуміння та відповідального використання ШІ в маркетингу.

Однак занепокоєння щодо Bard включають його потенціал увічнювати упередження та дезінформацію, що випливає з його навчальних даних в Інтернеті.

Bard отримав три зірки – стільки ж, скільки ChatGPT, і більше, ніж DALL·E та My AI. Рейтинг може змінитися, коли продукт Google зі штучним інтелектом буде повторно оцінюватися серед підлітків.

Рейтинг (з 5 зірок)Додатки з рейтингомОпис
4-5Ello Khanmigo Kyron LearningЦі компанії продемонстрували відповідальні практики та або надали спільне розкриття інформації, або публічно поділилися достатньою інформацією. Інші зауваження включають зосередженість на справедливості машинного навчання, різноманітне представлення, міркування щодо дизайну для дітей, певну прозорість політики конфіденційності даних та управління зменшенням ризиків
процеси.
3Bard ChatGPT Toddle AlЧат-боти на базі великих мовних моделей (LLM) обмежені, оскільки вони не можуть міркувати, думати, відчувати чи вирішувати проблеми, і не мають внутрішнього відчуття правильного, неправильного чи істини. Упередженість може виникнути для користувачів з різним походженням і діалектами, тому учні повинні бути обережними щодо неточної інформації та зміцнених стереотипів.
1-2DALL-E Loora Snap My Al Stable DiffusionГенеративні моделі Al містять широкий спектр культурних, расових, соціально-економічних, історичних і гендерних упереджень. Ці продукти можуть увічнювати шкідливі стереотипи, дезінформацію, дезінформацію та глибокі фейки, а також демонструвати підвищену ймовірність емоційної, фізичної та психологічної шкоди.
Джерело

Чи корисно це маркетологам?

Завдяки новим доданим функціям Google Bard може змінити те, як підлітки залучаються до технологій для навчання та особистого розвитку.

Що стосується маркетологів, то нова система оцінювання штучного інтелекту є нагадуванням про те, що контент, створений штучним інтелектом, має відповідати етичним маркетинговим практикам. Для тих, хто розробляє програми та продукти штучного інтелекту на платформах, до яких мають доступ молоді користувачі, це важливе нагадування про те, щоб завжди враховувати відповідальні практики ШІ.

Читайте також:  Зворотний бік інфлюенс-маркетингу: кейс Кайрі Ірвінга та Nike

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Snapchat тестує підписку без реклами

Snapchat тестує підписку без реклами

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

Google оголосив про оновлення у мові політики реклами для дітей та підлітків

Google оголосив про оновлення у мові політики реклами для дітей та підлітків

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: