Дослідження онлайн-покупок від Adobe в святковий сезон 2019

Дослідження онлайн-покупок від Adobe в святковий сезон 2019

7 хвилин

Змiст

Все більше споживачів надають перевагу онлайн-покупкам як замість походу в магазин і як доповнення до нього, згідно з шостим щорічним звітом Adobe напередодні святкового сезону. 

Для аналізу трильйонів відвідувань різноманітних сайтів США і 55 мільйонів унікальних продуктів, для визначення тенденцій онлайн-покупок на кінець року була використана система Adobe Analytics. Основний висновок: частка онлайн-покупок в цьому році продовжить зростати, зокрема з мобільними пристроями, особливо у святковий сезон.

Ось основні тези дослідження:

Інтернет-магазини досягнуть нових максимумів

ADI прогнозує, що 143,7 млрд доларів витратяться онлайн під час святкових днів у цьому році. Це означає, що 1 долар, з кожних 5 витрачених з листопада по грудень, буде витрачений онлайн. І становитиме 14,1% від загального річного зростання проти 16,5% аналогічного періоду 2018 року.

Однак, варто зазначити, що зростання електронної торгівлі як і раніше випереджає загальне зростання роздрібної торгівлі (14,1% проти 4%). ADI також прогнозує, що це буде перший рік, коли кожен день в листопаді та грудні онлайн-витрати перевищуватимуть 1 млрд доларів.

По прогнозах, майже 20% – 29 млрд доларів – від загальної суми витрат за двомісячний період будуть припадати на Кібертиждень, тобто п’ять днів, починаючи з Дня подяки та закінчуючи Кіберпонеділком. Як завжди, Кіберпонеділок стане найбільшим днем для покупок в Інтернеті, а ADI прогнозує, що витрати становитимуть 9,4 млрд доларів, що на 18,9% більше ніж у минулому році. Очікується, що онлайн витрати в Чорну п’ятницю становитимуть 7,5 млрд доларів, а це на 20,3% більше, ніж в минулому році. В День подяки американці, як очікується, витратять 4,4 млрд доларів в Інтернеті, що на 19,5% більше, ніж у 2018 році. 

“Ми прогнозуємо, що основні дні онлайн-покупок – День подяки, Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок будуть безпрецедентними”,- сказав Джейсон Вуслі, віцепрезидент по комерції, продуктах і платформах Adobe. “Ми рекомендуємо ритейлерам зосередитись на розпродажі в Інтернеті у святкові дні, пропонуючи покупцям індивідуальні, цілісні та незабутні онлайн-пропозиції та досвід”. 

Читайте також:  Чому ефективність реклами у 2022 році може знизитися?

Оскільки святковий період покупок 2019 року є коротшим ніж в минулі роки – між Кіберпонеділком (2 грудня) і Різдвом, на шість днів менше ніж у 2018 році, за прогнозами ADI, роздрібні торговці почнуть свої продажі раніше, ніж зазвичай. Години розпродажів будуть проходити з 19.00 до 23.00 в Кіберпонеділок. Фактично, ці чотири години складуть 30% від доходу Кібер-понеділка, а конверсія майже подвоїться в цей період, згідно з ADI. 

Американці витрачатимуть більше зі своїх мобільних телефонів

Ритейлери вже давно жаліються на розрив у доходах. Люди переглядають товари на своїх телефонах, але, як правило, купують через десктоп. Але цього святкового сезону майже 36% продажів електронної комерції здійснюватиметься зі смартфонів (збільшення долі на 20% проти минулого року). Передбачається, що відвідування роздрібних сайтів зі смартфонів становитиме 57%, що на 11% більше, ніж у попередньому році. 

ADI прогнозує, що на смартфони буде припадати 47% загального зростання продажів в період свят, а американці витратять на 14 млрд доларів більше, ніж у 2018 році, здійснюючи покупки через мобільні телефони.

За прогнозами ADI, це Різдво буде першим в історії, коли споживачі будуть купувати більше зі своїх мобільних пристроїв, ніж з настільних комп’ютерів. 

Смартфон – це величезна можливість для ритейлерів в цьому році. Вони повинні оптимізувати роботу з мобільними пристроями, а також використовувати контекстну інформацію, якою покупці діляться, коли користуються ними. Такі речі, як місцеположення або типи товарів, які споживачі частіше купують з мобільних пристроїв, можуть слугувати орієнтиром для угод і унікальних пропозицій.

Також ADI прогнозує, що споживачі частіше здійснюватимуть невеликі покупки через смартфон, ніж з настільного комп’ютера. Покупки, які вимагають ретельніших досліджень (наприклад, меблі, електроніка та побутова техніка), частіше всього робитимуться з десктопа, в той час, як товари для дітей та немовлят, іграшки та квіти частіше купуватимуться з мобільних пристроїв.

Читайте також:  Покращення досвіду взаємодії зі споживачами в digital – ваш ключ до успіху

Покупки онлайн, самовивіз – офлайн

Тенденція покупок в Інтернеті з самовивозом з магазину в ці свята буде тільки зростати, тому що в цьому році було розміщено на 39% більше замовлень з самовивозом, ніж у попередньому. Фактично, 37% опитаних сказали, що планують використовувати функцію самовивозу і в цьому святковому сезоні.

Клієнти з більшою ймовірністю будуть обирати подібну опцію на передріздвяному тижні, що може призвести до зростання виторгу продавців, що пропонують таку послугу, аж на 19%. 

Покупка онлайн, самовивіз офлайн – це спосіб привабити людей до магазину, який дає ритейлерам чудову можливість подумати про цікаві, персоналізовані способи збільшення продажів. Якщо до вас приїде хто-небудь, щоб придбати чохол для телефону, ви можете запропонувати йому зарядний пристрій або інший аксесуар.

Паралельно споживачі підтвердили, що готові витратити більше в магазині в процесі самовивозу товарів. 82% постійних користувачів цієї послуги заявили, що скоріш за все вони купуватимуть додаткові товари при отриманні своїх онлайн-замовлень.

Гіганти електронної комерції продовжують зростати

Найбільші гравці в електронній комерції впевнені, що їхні доходи зростуть приблизно на 65% в період святкових покупок в листопаді та грудні, в той час як невеликі роздрібні продавці сподіваються на 35% зростання онлайн-доходів.

Цьому є цілком зрозуміле пояснення: у гігантів електронної комерції є можливості, щоб заплатити за масову рекламу, в той час як дрібні торговці залежні від органічних засобів залучення трафіку, таких як соціальні мережі та пошук. Тому гіганти електронної комерції з більшою ймовірністю конвертують відвідувачів в цей святковий сезон на 32%, у порівнянні з 23% для невеликих магазинів. Більші компанії також мають на 19% більшу долю трафіку електронної пошти, ніж малий та середній бізнес. 

Читайте також:  95% підприємств побоюються рецесії, деякі розглядають сценарій скорочення маркетингового бюджету

Згідно з опитуваннями, трьома основними причинами, через які користувачі вирішили зробити покупку в меншому роздрібному магазині є:

  • Якість продуктів, що продаються (53%);
  • Унікальні пропозиції (48%);
  • Унікальний клієнтський досвід (46%).

Розкриття цих трьох пунктів через медіа-стратегію буде ключовим для малих та середніх ритейлерів в період святкового шопінгу.

Найпопулярніші іграшки сезону

Ніхто не очікує свят більше, ніж діти. В Америці вони прагнуть таких подарунків як Owleez, Blume Dolls, Candy Locks, LoL Surprise OMG Swag, Fashion Doll та Kindi Kids. В ігровій категорії Nintendo Switch Lite і SEGA Genesis Mini стануть обов’язковими приставками з іграми, такими як Pokémon Sword і Pokémon Shield, Shenmue 3, Star Wars Jedi: Fallen Order, Death Stranding і COD: Modern Warfare. 

Більшість витрат на електронну комерцію прийде з ринків з високим доходом

Прогнози ADI говорять, що ринки з високим доходом будуть залучати на 40% більше відвідувань сайтів електронної комерції. Але ринки з низькими доходами як і раніше надають більші можливості, особливо під час кібер-тижня. Саме тоді середня вартість чека для ринків з низьким доходом ($163) зростатиме більше ніж для ринків з високим доходом ($157). 

Згідно з даними ADI, понад 75% витрат на електронну комерцію у святкові дні традиційно припадає на особисті речі. На ринках з низьким доходом витрати зміщуються в сторону ЗМІ та розваг, в той час як ринки з високим доходом зміщують витрати в сторону таких товарів, як брендовий одяг і аксесуари. 

Роздрібні торговці, які персоналізують угоди та створюють унікальні пропозиції для споживачів на основі вивчення їхніх уподобань, демографічних даних, виграють в цей святковий сезон. У споживачів забагато варіантів здійснити вигідні покупки. Але персоналізація допоможе продавцям вигідно виділитись. 

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Дохід Youtube від реклами виріс лише на 5%

Дохід Youtube від реклами виріс лише на 5%

95% підприємств побоюються рецесії, деякі розглядають сценарій скорочення маркетингового бюджету

95% підприємств побоюються рецесії, деякі розглядають сценарій скорочення маркетингового бюджету

5 способів, як ваш сайт може створити емоційний зв’язок із клієнтом

5 способів, як ваш сайт може створити емоційний зв’язок із клієнтом

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: