Интернет-маркетинг

Шість порад для початківців в цифровому маркетингу

Входження у світ цифрового маркетингу в такий непростий період просто необхідне. Якщо компанія не присутня онлайн, можна вважати, її немає на бізнес-карті. Підвищуючи свій пошуковий рейтинг і створюючи онлайн-бренд, ви розширюєте коло своїх клієнтів у кілька разів. Криза та декілька локдаунів показали, що компанії, які погано знайомі з онлайн-маркетингом, відчувають страх і стрес перед входженням у цифровий світ.

Перш, ніж приступити до розвитку онлайн-присутності, переконайтеся, що ви починаєте з правильних азів. Ось кілька практичних порад, щоби максимально оптимізувати початок роботи в інтернеті.

Визначте ваші довгострокові цілі

Цифровий маркетинг, як і будь-яка інша форма маркетингу та розвитку бізнесу, найбільш ефективний, коли ви ставите перед собою чітку мету. Це велика категорія, яка охоплює безліч різних інструментів для збільшення вашої присутності в інтернеті. Навіть якщо ви не на 100 % впевнені в якому напрямі хочете рухатися, або якщо ви хочете змінити його у майбутньому, — визначте, чого ви хочете досягти.

Наприклад, чому ви вважаєте, що ваш бізнес виграє від присутності в інтернеті? Ви намагаєтеся охопити ширшу аудиторію? Або, можливо, ви хочете змінити імідж свого бренду. У будь-якому випадку, поставлена ​​перед вами конкретна мета служитиме поштовхом для вашої подорожі.

Важливість підвищення впізнаваності бренду

Один з очевидних перших кроків — представити свій бренд клієнтам, але потрібно робити це стратегічно продумано.

Підвищення впізнаваності бренду — це не тільки знайомий логотип або популярні кольори; це допомагає іншим дізнатися про вашу компанію, її місію, про те, що ви пропонуєте, та що відрізняє вас від конкурентів. Присутність в інтернеті відкриває безліч шляхів для зв’язку вашого бренду з користувачами.

Читайте також:  Новини Facebook: на що звернути увагу маркетологам

Наприклад, створення доступного вебсайту — відмінний початок для розвитку бренду, але додавання зручного інструменту, наприклад, чату може залучити нових потенційних клієнтів і продемонструвати важливість обслуговування користувачів для вашої компанії. Це також може підвищити авторитет вашого сайту та допомогти залучити більше трафіку.

Ще один ефективний інструмент брендингу — соціальні мережі, які можуть позиціювати ваш бренд як персонально-орієнтований і гостинний, а витрати на запуск мінімальні, у порівнянні з іншими цифровими інструментами.

Максимально використовуйте SEO

У міру того, як ви занурюєтеся в розробку вебсайту, соціальні мережі та інші онлайн-функції, не забудьте приділити пріоритетну увагу пошуковій оптимізації. SEO містить широкий спектр тактик і інструментів, які допоможуть вам відстежувати та покращувати свою позицію в результатах пошуку. Це дає вам об’єктивне уявлення про те, чого хочуть ваші клієнти та що привертає увагу людей. SEO не просто збільшує відвідуваність вашого сайту; воно покращує якість ваших потенційних клієнтів. Пошукова оптимізація направляє неоплачений трафік, а це означає, що ви залучаєте відвідувачів у результаті звичайного пошуку в інтернеті. Наявність вебсайту життєво важлива для помітності вашого бізнесу.

Хочеш розібратися в актуальних трендах та інструментах діджитала? Приєднуйся до курсу «Digital Marketing 2021»

Дивись програму та реєструйся

Деякі з найбільш популярних і ефективних тактик SEO для збільшення трафіку включають створення посилань і контент-маркетинг. У SEO є багато можливостей для людей із будь-яким технологічним рівнем, тому ви можете вибирати, які послуги будуть найбільш корисними для ваших цілей.

Виберіть правильні цільові аудиторії

Ще одна перевага SEO полягає в тому, що це один із кращих інструментів для налаштування каналів залучення клієнтів. Його переваги полягають у можливості сфокусувати погляд на певній точці. Наприклад, залежно від вашого продукту або послуги визначення цільової демографічної групи може означати націлювання на міста, області або певні регіони.

Читайте також:  14 шкідливих міфів про маркетинг в соціальних мережах

Створюйте якісний контент

Під час створення вебсайту, присутності в соціальних мережах або інших цифрових кампаній контент-маркетинг є обов’язковим. Звісно, візуальні ефекти важливі, але не варто недооцінювати силу якісного та актуального контенту у вашій схемі вебреклами.

Цілеспрямований і вічнозелений контент — це горизонти, які вам потрібно буде підкорити, щоби привернути увагу, яку ви хочете. З правильними інструментами створення надійного контенту буде легким. Від повідомлень у блогах до інфографіки — у деяких випадках пошук контенту, який підходить вашій аудиторії, є справою спроб і помилок. Звичайно, поєднання типів контенту, такого, як текст і відео, забезпечує унікальний досвід, який оцінять ваші глядачі.

Розкрийте свій онлайн-потенціал

Цифровий маркетинг може стати ключем до розкриття потенціалу вашого бізнесу. Незалежно від того, у якій галузі працює ваша компанія, присутність в інтернеті має вирішальне значення для залучення нових потенційних клієнтів і створення вашого бренду. Якщо ви плануєте збільшувати свій бізнес, вивчіть усе, що може запропонувати розроблення вебсайтів та SEO. Гадаємо, що після невеликої підготовки ви будете приємно здивовані результатами.

А якщо ви бажаєте отримате системні знання від професіоналів, нагадуємо що вже 12 квітня розпочнеться наш оновленний онлайн-курс «Digital маркетинг 2021»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Google: mobile-friendly ще не означає готовність до mobile-first індексації

Наступна стаття

Digital антитренди 2021 року