
Задонадьте на потреби ЗСУ та отримайте безплатну консультацію з цифрового маркетингу

UAMASTER received two awards from Clutch

Snapchat тестує підписку без реклами
7 хвилин
Google випустив спеціальний посібник, у якому висвітлюється роль штучного інтелекту в оптимізації адаптивних пошукових оголошень для кращої ефективності реклами.
Цей посібник допоможе маркетологам краще зрозуміти та використовувати адаптивну пошукову рекламу (RSA). У посібнику детально описано, як Google використовує технологію ШІ для оптимізації продуктивності RSA для кожного пошукового запиту. Він має на меті дати маркетологам знання, щоб вони повною мірою скористалися перевагами цього адаптивного формату реклами.
У цій статті ми підсумували ключову інформацію, яка наведена у посібнику RSA від Google.
Посібник охоплює такі теми, як:
Незалежно від того, чи починаєте свою рекламну кампанію з RSA або хочете покращити вже існуючі кампанії, у цьому огляді представлені основні поради від Google, які можуть допомогти маркетологам досягти успіху.
На початку посібника починається обговорення про труднощі з якими стикаються маркетологи, з таргетингом на відповідні оголошення, а також з розумінням того, як часто змінюються пошукові запити та поведінка користувачів.
Внутрішні дані Google показують, що 15% пошукових запитів ніколи не вводилися. Ці постійні зміни ускладнюють для компаній прогнозування відповідних тенденцій та моделей пошуку.
У цьому посібнику зазначено, що пошукові оголошення Google можна використовувати в пошукових кампаніях для вирішення задач пошуку оптимального поєднання заголовків та описів для різних запитів.
RSA автоматично тестує різні варіанти заголовків та описів, щоб визначити, які комбінації будуть найефективнішими для будь-якого пошукового запиту.
Адаптивні пошукові оголошення, створені штучним інтелектом Google, вибирають найбільш релевантні пари заголовків та описів для кожного користувача.
Чим різноманітніші заголовки та описи, тим більша ймовірність того, що ШІ зможе показувати рекламу, адаптовану для потенційних клієнтів.
У посібнику обговорюється функція “Закріплення” (Pinning), яка дозволяє вибрати конкретний об’єкт, який завжди включатиметься до реклами.
Це може бути корисним для дотримання місцевих правил. Однак у посібнику також зазначається, що функція “Закріплення” обмежує можливість створення унікальних комбінацій оголошень, що може негативно позначитися на результативності.
Посібник Google докладно пояснює, як RSA створює пошукові оголошення.
Процес починається з розуміння контексту кожного пошукового запиту та ключового слова, які використовуються для зіставлення. Потім він об’єднує доступні активи на основі їхнього релевантного запиту та прогнозованої продуктивності.
Ці творчі комбінації оцінюються, а найкращі продовжують брати участь в аукціоні.
Після того, як використовуються нові активи, модель ШІ, яка постійно навчається, починає оцінювати, які активи та комбінації забезпечують найкращу продуктивність для кожного пошукового запиту.
Цей процес оцінки зазвичай починається протягом кількох годин після початкового обслуговування нового активу.
Ціль полягає в тому, щоб максимізувати ефективність для маркетологів шляхом визначення оптимальних ресурсів та їх комбінацій для відображення по кожному запиту.
Google виділяє свою функцію “Сила реклами” (Ad Strength), яка дає маркетологам корисний зворотний зв’язок про те, наскільки добре їх активи адаптивної пошукової реклами відповідають атрибутам, які зазвичай підвищують ефективність.
Ad Strength має рейтинги “Погано”, “Середньо”, “Добре” або “Відмінно” в режимі реального часу, які динамічно оновлюються в міру внесення змін до копії оголошення та ресурсів.
Це дозволяє маркетологам оптимізувати свої оголошення, інтегруючи їх на основі відгуків про силу реклами, надані Google.
У посібнику Google описано декілька інструментів, які допомагають користувачам створювати високоякісні ресурси, включаючи пропозиції активів, рекомендації щодо підвищення ефективності реклами та можливість використання автоматично створених ресурсів.
Пропозиції об’єктів (Asset suggestions) — це варіанти заголовка та опису під час створення або редагування адаптивного пошукового оголошення. Вони генеруються на основі кінцевої URL-адреси і відповідають контексту оголошення.
Наведено рекомендації щодо підвищення ефективності реклами, які допоможуть оптимізувати адаптивні пошукові оголошення в масштабі. Вони з’являються для оголошень з «Поганою» або «Середньою» оцінкою та включають пропозиції активів.
Опція активів, що автоматично створюються, включена на рівні кампанії. При включенні система генеруватиме заголовки та описи з урахуванням унікального контексту кожного адаптивного оголошення.
Посібник Google містить рекомендації щодо оцінки успіху RSA. Користувачам рекомендується приділяти першочергову увагу підвищенню бізнес-результатів своїх оголошень та використовувати їх як еталони ефективності.
У посібнику також наголошується на важливості аналізу рейтингів ефективності активів, які дають уявлення про те, наскільки добре окремі рекламні компоненти працювали в минулому.
Посібник пропонує використовувати інструменти на основі ШІ для ставок, ключових слів та рекламних текстів, щоб отримати найкращі результати.
Впровадження інтелектуального призначення ставок, ключових слів із широкою відповідністю та адаптивних пошукових оголошень у поєднанні може допомогти показати найбільш релевантну рекламу кожному користувачеві, який виконує пошук, за оптимальною ціною.
Посібник завершується виділенням основних моментів, які слід пам’ятати, зокрема:
Оскільки Google продовжує інтегрувати новітні досягнення штучного інтелекту в адаптивні пошукові оголошення, компанія сподівається спростити створення оголошень, які будуть досягати зазначених маркетологами бізнес-цілей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
Послуги digital маркетингу для середнього та великого бізнесу. Digital стратегія. Performance маркетинг. Веб-аналітика.
Ми зосереджені на створенні креативних стратегій, бренд-комунікацій, нестандартних механік і діджиталу.
School of Digital Advertising UAMASTER – навчаємо новим цифровим дисциплінам. Переходь на сайт і знайомся з програмою курсу "Digital маркетинг"
Професійне налаштування Google Analytics 4 Коректний збір даних в GA4. Зрозуміла та корисна звітність.
Для пошуку введіть назву або слово
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: