Адаптивна пошукова реклама (RSA): використання ШІ в рекламі

Адаптивна пошукова реклама (RSA): використання ШІ в рекламі

7 хвилин

Змiст

Google випустив спеціальний посібник, у якому висвітлюється роль штучного інтелекту в оптимізації адаптивних пошукових оголошень для кращої ефективності реклами.

Цей посібник допоможе маркетологам краще зрозуміти та використовувати адаптивну пошукову рекламу (RSA). У посібнику детально описано, як Google використовує технологію ШІ для оптимізації продуктивності RSA для кожного пошукового запиту. Він має на меті дати маркетологам знання, щоб вони повною мірою скористалися перевагами цього адаптивного формату реклами.

У цій статті ми підсумували ключову інформацію, яка наведена у посібнику RSA від Google.

Посібник охоплює такі теми, як:

  • Як працюють RSA
  • Значення рейтингів якості реклами
  • Поради щодо створення високоякісних рекламних ресурсів
  • Найкращі практики для оцінки ефективності RSA

Незалежно від того, чи починаєте свою рекламну кампанію з RSA або хочете покращити вже існуючі кампанії, у цьому огляді представлені основні поради від Google, які можуть допомогти маркетологам досягти успіху.

Адаптивні пошукові оголошення: як опанувати мистецтво релевантної реклами

На початку посібника починається обговорення про труднощі з якими стикаються маркетологи, з таргетингом на відповідні оголошення, а також з розумінням того, як часто змінюються пошукові запити та поведінка користувачів.

Внутрішні дані Google показують, що 15% пошукових запитів ніколи не вводилися. Ці постійні зміни ускладнюють для компаній прогнозування відповідних тенденцій та моделей пошуку.

У цьому посібнику зазначено, що пошукові оголошення Google можна використовувати в пошукових кампаніях для вирішення задач пошуку оптимального поєднання заголовків та описів для різних запитів.

RSA автоматично тестує різні варіанти заголовків та описів, щоб визначити, які комбінації будуть найефективнішими для будь-якого пошукового запиту.

Сила ШІ Google в адаптивній пошуковій рекламі

Адаптивні пошукові оголошення, створені штучним інтелектом Google, вибирають найбільш релевантні пари заголовків та описів для кожного користувача.

Читайте також:  10 питань, які варто вирішити перед створенням акаунта Google Ads

Чим різноманітніші заголовки та описи, тим більша ймовірність того, що ШІ зможе показувати рекламу, адаптовану для потенційних клієнтів.

У посібнику обговорюється функція “Закріплення” (Pinning), яка дозволяє вибрати конкретний об’єкт, який завжди включатиметься до реклами.

Це може бути корисним для дотримання місцевих правил. Однак у посібнику також зазначається, що функція “Закріплення” обмежує можливість створення унікальних комбінацій оголошень, що може негативно позначитися на результативності.

Як працюють адаптивні пошукові оголошення

Посібник Google докладно пояснює, як RSA створює пошукові оголошення.

Процес починається з розуміння контексту кожного пошукового запиту та ключового слова, які використовуються для зіставлення. Потім він об’єднує доступні активи на основі їхнього релевантного запиту та прогнозованої продуктивності.

Ці творчі комбінації оцінюються, а найкращі продовжують брати участь в аукціоні.

Після того, як використовуються нові активи, модель ШІ, яка постійно навчається, починає оцінювати, які активи та комбінації забезпечують найкращу продуктивність для кожного пошукового запиту.

Цей процес оцінки зазвичай починається протягом кількох годин після початкового обслуговування нового активу.

Ціль полягає в тому, щоб максимізувати ефективність для маркетологів шляхом визначення оптимальних ресурсів та їх комбінацій для відображення по кожному запиту.

Сила реклами: ключовий показник ефективності

Google виділяє свою функцію “Сила реклами” (Ad Strength), яка дає маркетологам корисний зворотний зв’язок про те, наскільки добре їх активи адаптивної пошукової реклами відповідають атрибутам, які зазвичай підвищують ефективність.

Ad Strength має рейтинги “Погано”, “Середньо”, “Добре” або “Відмінно” в режимі реального часу, які динамічно оновлюються в міру внесення змін до копії оголошення та ресурсів.

Це дозволяє маркетологам оптимізувати свої оголошення, інтегруючи їх на основі відгуків про силу реклами, надані Google.

Інструменти для високоякісних активів

У посібнику Google описано декілька інструментів, які допомагають користувачам створювати високоякісні ресурси, включаючи пропозиції активів, рекомендації щодо підвищення ефективності реклами та можливість використання автоматично створених ресурсів.

Читайте також:  Як встановити Google tag для відстеження конверсій

Пропозиції об’єктів (Asset suggestions) — це варіанти заголовка та опису під час створення або редагування адаптивного пошукового оголошення. Вони генеруються на основі кінцевої URL-адреси і відповідають контексту оголошення.

Наведено рекомендації щодо підвищення ефективності реклами, які допоможуть оптимізувати адаптивні пошукові оголошення в масштабі. Вони з’являються для оголошень з «Поганою» або «Середньою» оцінкою та включають пропозиції активів.

Опція активів, що автоматично створюються, включена на рівні кампанії. При включенні система генеруватиме заголовки та описи з урахуванням унікального контексту кожного адаптивного оголошення.

Оцінка ефективності адаптивних пошукових оголошень

Посібник Google містить рекомендації щодо оцінки успіху RSA. Користувачам рекомендується приділяти першочергову увагу підвищенню бізнес-результатів своїх оголошень та використовувати їх як еталони ефективності.

У посібнику також наголошується на важливості аналізу рейтингів ефективності активів, які дають уявлення про те, наскільки добре окремі рекламні компоненти працювали в минулому.

Готова до ШІ структура облікового запису

Посібник пропонує використовувати інструменти на основі ШІ для ставок, ключових слів та рекламних текстів, щоб отримати найкращі результати.

Впровадження інтелектуального призначення ставок, ключових слів із широкою відповідністю та адаптивних пошукових оголошень у поєднанні може допомогти показати найбільш релевантну рекламу кожному користувачеві, який виконує пошук, за оптимальною ціною.

Ключові висновки

Посібник завершується виділенням основних моментів, які слід пам’ятати, зокрема:

  • Значення наявності різноманіття активів.
  • Використання оцінки сили оголошень для аналізу RSAs (рекламних оголошень з розширеними заголовками).
  • Перевага або акцентування уваги на тих активах, які мають великий вплив або значення., наприклад, зосередження реклами на регіонах з високою конверсією або на продуктах, які мають високий попит серед цільової аудиторії.
  • Поєднання RSAs з розумними ставками й широким зіставленням ключових слів.
Читайте також:  У Google з'явилися нові інструменти ШІ для оформлення ваших святкових покупок

Оскільки Google продовжує інтегрувати новітні досягнення штучного інтелекту в адаптивні пошукові оголошення, компанія сподівається спростити створення оголошень, які будуть досягати зазначених маркетологами бізнес-цілей.

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Задонадьте на потреби ЗСУ та отримайте безплатну консультацію з цифрового маркетингу

Задонадьте на потреби ЗСУ та отримайте безплатну консультацію з цифрового маркетингу

UAMASTER received two awards from Clutch

UAMASTER received two awards from Clutch

Snapchat тестує підписку без реклами

Snapchat тестує підписку без реклами

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: