Интернет-маркетинг

Дослідження: цілі та виклики маркетологів на 2021 рік

Провідні digital маркетологи серед топ-сфер для поліпшень в наступному році називають персоналізацію, сегментацію і результативність, відзначає дослідження Altimeter. Дослідження опитало 476 старших digital маркетологів в Північній Америці, Європі та Китаї.

Ключові висновки дослідження

1.Набуття нових клієнтів (40%) та збільшення доходу від поточних клієнтів (39%) є головними завданнями для маркетологів.

2. Основними пріоритетами вдосконалення для маркетологів є більш ефективна персоналізація (52%), краща сегментація (42%) та оптимізована ефективність власних каналів (37%)

3. 52% компаній оцінили інтеграцію технологій як головне завдання цифрового маркетингу, після чого наймали потрібних талантів (51%) та масштабували інновації в інших частинах організації (49%).

4.Незважаючи на вплив пандемії COVID-19, більшість продавців (56%) продовжують плани трансформації, 22% навіть прискорюють їх у відповідь на пандемію.

5. 95% компаній можуть персоналізувати обмін повідомленнями та досвід у певній формі на основі даних клієнтів, причому майже п’ята використовує для цього інтелектуальну аналітику, керовану ШІ.

6.Аналіз даних (42%) та досвід автоматизації маркетингу (39%) є найбільш бажаними навичками для нових працівників.

7. Microsoft (26%) трохи перевершила Salesforce (25%), Oracle (13%) та Adobe (10%) як провідну основну платформу martech для більшості маркетингових команд.

ТОП-пріоритети вдосконалення діяльності

Більше половини (52%) респондентів назвали топ-пріоритетом поліпшення персоналізації дослідів в різних умовах, а 42% назвали поліпшення результативності Діджитал каналів.

Для 37% опитаних топ-пріоритетом є більш ефективна сегментація. Для 34% — інвестиції в нові Діджитал-канали, в такі як інтернет речей, віртуальну реальність, голосові помічники і інші.

Найбільш затребувані навички:

Аналітика даних, експертиза в автоматизації маркетингу і UX-дизайн — в топі затребуваних навичок для найму в сфері digital-маркетингу.

Читайте також:  Messy middle — як ми приймаємо рішення про покупку, чи вибираємо бренд

Джерело: prophet.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Як налаштувати конверсії в Google Analytics 4. Покроковий мануал

Наступна стаття

Рейтинг популярних сайтів в Україні за листопад 2020