Дохід Youtube від реклами виріс лише на 5%

Дохід Youtube від реклами виріс лише на 5%

5 хвилин

Відповідно до звіту про прибутки та збитки, дохід материнської компанії Google Alphabet у другому кварталі 2022 року зріс на 13% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 69,69 мільярда доларів. Квартальні результати показують найповільніший темп зростання компанії за більш ніж два роки.

Дохід YouTube зріс на 4,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 7,34 мільярда доларів, що нижче очікувань аналітиків. Волл-стріт очікувала зростання приблизно на 7% від платформи обміну відео.

Сегмент пошуку та інших ставок Google за цей період зріс на 13,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 40,69 мільярда доларів, а загальний дохід від реклами досяг 56,29 мільярда доларів.

У міру загострення економіки компанія буде уповільнювати наймання, натискаючи на такі сфери, як комерція та підключене телебачення. Про те, що більшість рекламодавців очікують на рецесію у 2022-23 роках, ми писали цього тижня.

Alphabet став останнім гравцем у цифровій рекламі, який відчув укол падіння попиту рекламодавців у другому кварталі. Макроекономічні проблеми сильніше вплинули на активність брендів для ключових платформ, таких як YouTube і рекламна мережа Google. Останнім часом YouTube зазнав труднощів після того, як став улюбленцем на початку пандемії, коли багато бізнесів перенесли активність в інтернет, а користувачі все частіше обирали онлайн-шоппінг.

«Уповільнення доходів від реклами на YouTube і мережі в першу чергу відображає зниження витрат деяких рекламодавців у порівнянні з другим кварталом попереднього року», — сказала фінансовий директор Google Рут Порат під час телефонної розмови, обговорюючи результати з аналітиками. «Ми також помітили уповільнення витрат покупців через низку факторів, включаючи нижчий рівень залучення у порівнянні з попередніми етапами пандемії».

Читайте також:  3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

Рут Порат зазначила, що повільність може здатися помітною у порівнянні з періодом минулого року, коли витрати процвітали через відкладений попит. Керівництво передбачає «довготривалі зустрічні вітри», пов’язані з витратами покупців у третьому кварталі, а також тривалий вплив змін у структурі комісії в магазині додатків Google Play. За словами Порат, фреймворк Apple App Tracking Transparency, який ускладнює націлювання та вимірювання мобільних кампаній, також справляє відносно постійний вплив на дохід.

Раніше цього місяця Google оголосив, що сповільнить наймання на роботу до кінця року на тлі стиснення, слідом за іншими технологічними компаніями, які відмовилися від розширення штату. Під час розмови з аналітиками генеральний директор Сундар Пічаї сказав, що такі моменти допоможуть «навести фокус». Компанія намагається зосередитися на тому, що працює, наприклад на штучному інтелекті та хмарних обчисленнях. Дохід від Google Cloud підскочив на 35,6% у порівнянні з минулим роком до 6,28 мільярда доларів у другому кварталі. Підрозділ працює в конкурентному полі проти Microsoft і Amazon.

Однак, Google випробовує долю на інших каналах, які лише нещодавно стали важливими для їх бізнесу. Постійні переваги роздрібної торгівлі призвели до появи нових комерційних ініціатив. Компанія перебуває в процесі перегляду сторінки результатів пошуку, щоб він став більш візуально орієнтованим і підтримував рекламу покупок. Раніше цього місяця YouTube оголосив про партнерство з Shopify, яке має на меті допомогти творцям продавати продукти через прямі трансляції та відео.

Цього тижня Shopify заявив, що скоротить 10% своєї робочої сили, зважаючи на уповільнення ринку електронної комерції. Канадська компанія опублікувала жахливий чистий збиток у розмірі 1,2 мільярда доларів за другий квартал.

У YouTube є багато інших важливих термінових задач. Цього року компанія вперше провела конференцію Brandcast Upfronts, де були озвучені результати ефективності реклами на Youtube у порівнянні з телевізійною рекламою.

Рентабельність інвестицій YouTube була в середньому в 1,2 рази вищою, ніж рентабельність інвестицій в телевізійну рекламу.

У аналізі за 2020 рік, проведеному компанією Nielsen, рентабельність інвестицій YouTube була в середньому в 1,2 рази вищою, ніж рентабельність інвестицій TV для загальних CPG, які вимірювали YouTube, Other Digital і TV. 7 І це незалежно від творчості, незалежно від їхньої стратегії, незалежно від того, чи бренд більше звик до телебачення, ніж до цифрового.

Читайте також:  Google викликають до суду у Великобританії: позов від паблішерів про збитки на 16,3 млрд USD

А коли йдеться про інші цифрові програвачі, згідно з тим самим дослідженням Nielsen ROI YouTube у середньому був у 2,0 рази вищим, ніж Other OLV (інших онлайн відео сервісів).

Майже половина дорослих, які дивилися рекламу Super Bowl на YouTube у день гри, не бачили реклами на традиційному телебаченні, згідно з даними Comscore, цитованими керівниками. YouTube також продовжує інвестувати в Shorts, функцію, схожу на TikTok. Керівники сказали, що перші спроби монетизації були багатообіцяючими, хоча вони відмовилися надати більш детальну інформацію.

Крім суворішого рекламного середовища, Google усе частіше потрапляє під приціл регуляторів. Повідомляється, що технологічний гігант готовий відокремити свої операції з рекламними технологіями в окрему компанію під Alphabet, оскільки Міністерство юстиції готує антимонопольну скаргу, пов’язану з бізнесом. Цей крок означатиме рідкісну поступку регуляторам, але потенційно недостатню, щоб заспокоїти їх. Департамент зараз перебуває в середині окремого судового процесу щодо пошуку Google.

За матеріалами marketingdive.com

Зображення обкладинки: Depositphotos

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

Статті по цій темі

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

Google Merchant Center вилучає 4 моделі атрибуції з відстеження конверсій

Google Merchant Center вилучає 4 моделі атрибуції з відстеження конверсій

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: