Интернет-маркетинг

Перша кіберспортивна реклама від Nike

Nike випустив першу рекламу про киберспорт. Це історія божевільного табору для геймерів

У ролику гравці китайської League of Legends тренують своє тіло та розум, протистоять тролінгу та збирають кубик Рубіка на швидкість

Ласкаво просимо в Camp Next Level ( «Табір наступного рівня»), де геймери прокачують свої скіли! Історія про найекстремальніші «літні збори» лягла в основу першої киберспортивної реклами Nike, створеної креативним агентством Wieden + Kennedy Shanghai. Вона втілює ключову стратегію бренду — просувати кіберспорт, піклуючись про здоров’я гравців.

У відео знялися професійні геймери League of Legends Pro League (LPL) з Китаю. Під епічний саундтрек вони тренуються, вчаться протистояти тролінгу в інтернеті таі збирають кубик Рубіка на швидкість, щоб розвивати швидкість рук.

У ролі наставника виступив відомий гравець з League of Legends Цзянь «Узі» Цзихай. Він дає суворі уроки та контролює баланс фізичного і психічного самопочуття своїх падаванів. Це не перша колаборація Nike і геймера — в минулому році вони випустили спільну лінію одягу для киберспортсменов.

Ось як Джефф Фан, креативний директор Wieden + Kennedy Shanghai, прокоментував цю рекламну кампанію:

Геймери неймовірно працездатні — кращі з них проводять за комп’ютером по 16 годин на день шість днів на тиждень, що може серйозно позначитися на їхньому організмі. Ми вважаємо, що зміцнення тіла і розуму допоможе вивести їх гру на новий рівень. Про це й говорить наша рекламна кампанія.

Нещодавно 23-річний «Узі» оголосив про вихід «на пенсію» через проблеми зі здоров’ям. Тому не дивно, що акцент на здоров’ї геймерів став головним меседжем рекламного ролика.

Читайте також:  Instagram, Facebook або Snapchat: Які Stories насправді дивляться користувачі?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Тенденції споживання контенту в 2020 році

Наступна стаття

Новини соціальних мереж за вересень 2020