Е-mail Интернет-маркетинг

Два нових інструмента для Gmail

Важко в це повірити, але Gmail у 2019-му виповнюється 15 років.

Зараз більшість не уявляє свій робочий день без електронної пошти, і Gmail став нашою основною робочою платформою. На честь цієї події Google запускає два нових оновлення для Gmail на додачу до недавнього релізу взаємодій «Динамічна електронна пошта».

По-перше, це розширення функцій Smart Compose Google, інструментів автоматичного реагування, які, за словами Google, значно полегшили людям спілкування з моменту їх виходу в минулому році.

В офіційному повідомленні Google говориться:

«Можливо, ви вже використовували Smart Compose, функцію, створену на основі штучного інтелекту, яка допомагає ефективніше писати електронні листи. Вона вже врятувала людей від введення більше 1 мільярда символів на тиждень – цього достатньо, щоб заповнити сторінки 1000 примірників «Володаря перснів». Сьогодні ми оновлюємо Smart Compose, аби включити ще більше мов (іспанська, французька, італійська та португальська) і перенести його на Android (раніше він був доступний тільки на пристроях Pixel 3); а оновлення iOS скоро з’явиться».

Як видно в наведеному вище прикладі, інтелектуальне компонування пропонує варіанти передбачуваних відповідей для повідомлень і вчиться на вашому особистому досвіді використанню мови, щоб давати точніші відповіді, без необхідності вводити їх самому.

Крім того, удосконалився процес створення персоналізованих текстових виразів. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу “Ahoy” («Привіт») або “Ello, mate” («Як справи, друже?»), Smart Compose тепер запропонує саме їх.

Запропоновані автоматичні відповіді не завжди є точними, але, як показує статистика Google, усе більше користувачів вважають такі варіанти цікавими і корисними, а точніша персоналізація надає інструменту додаткової функціональності.

Google також додає в Gmail нову опцію планування, щоб користувачі могли відправити повідомлення в найбільш підходящі для одержувача дату або час.

Читайте також:  Геолокаційні технології в маркетингу

Це може бути особливо корисним тим, хто працює і спілкується в різних часових поясах, зазначає Google.

Звісно, обидві функції є незначними доповненнями, але вони дають користувачам змогу швидше реагувати і планувати відправку листів електронною поштою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

5 креативних відео від світових брендів

Наступна стаття

Як успішно вести SMM у 2019 році. Поради від Ніла Пателя