Аналитика

YouTube заробив 15 мільярдів доларів у 2019 році

Один YouTube заробив за рік трохи більше, ніж весь рекламний бізнес Amazon.

Материнська компанія Google, Alphabet, вперше опублікувала дані доходів від реклами на YouTube, за 4 — й квартал і за 2019 рік. Загальний дохід Alphabet в 2019 році досяг майже 162 мільярдів доларів. Доходи від реклами Google склали 134,8 мільярда доларів, а частка YouTube за рік склала 15 мільярдів доларів, що становить 10% усього доходу Google. Ці цифри роблять рекламний бізнес YouTube майже уп’ятеро більшим, ніж Facebook. У 2018 році виторг відеохостингу становив $ 11,2 млрд.

Хоча прибуток перевершив прогнози аналітиків, виторг в четвертому кварталі виявився нижчим, ніж очікувалося: 46 млрд доларів проти очікуваних 46,1 млрд доларів. На додаток, Alphabet оголосила, що її хмарний бізнес оцінюється в 10 мільярдів доларів.

Дохід YouTube перевищив річний дохід Amazon від реклами 

Google, Facebook і Amazon — три кращі рекламні платформи. Проте, дохід Google від реклами у 2019 році склав 134,8 млрд доларів, що майже у 2 рази перевищує дохід від реклами в Facebook, що становить 69,7 млрд доларів. А рекламний дохід Amazon у 2019 році в розмірі 14,1 мільярда доларів менше, ніж у YouTube в 15 мільярдів доларів.

Для деяких видів додаткового контенту YouTube став важливішим, ніж всі інші традиційні медійні канали в США: журнали, газети, жовта преса та інші. Тільки цифрове, традиційне телебачення та радіо отримали трохи більше прибутку. Четвертий квартал приніс YouTube 4,7 мільярда доларів.

Чому це важливо:

Вже давно відомо, що YouTube — це величезне джерело доходів. Тепер Google офіційно підтвердив це. І це не випадковість, що нещодавно  Google оголосив про нову політику боротьби зі скасуванням підтвердження на своїх рекламних платформах, включно з YouTube. Компанія заявила, що «розробила політику, яка забороняє шахрайські дії та зловживання, такі як спотворення інформації на наших платформах, включаючи Google Ads, YouTube або Google Play». Безсумнівно, Google хоче уникнути звинувачень в отриманні прибутку від нечесних оголошень або дезінформації, враховуючи сумний досвід Facebook.

Читайте також:  Де подивитися статистику TikTok акаунту, та що це означає

YouTube заявляє про 1,5 мільярди активних користувачів на місяць та список рекламних блоків, що постійно зростає, включно з  рекламою в магазинах. Платформа також пропонує потокову музику та послуги підписки на ТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Super Bowl 2020: перші підсумки рекламних кампаній

Наступна стаття

9 цілей для соціальних мереж, які допоможуть покращити вашу стратегію у 2020 році