Другое Интернет-маркетинг

5 маркетингових кампаній з позитивним месседжем для жінок

Індустрія маркетингу та реклами історично більш ідеалізувала жінок, ніж відстоювала їх права й можливості. Сьогодні, однак, ми бачимо як змінилось ставлення багатьох світових брендів до жінок з урахуванням соціальних та політичних перемін.

Напередодні свята 8 березня ми підібрали 5 крутих рекламних кампаній, які направлені на всебічну підтримку жінок та дівчат в світі.

Smirnoff та Spotify — Еквалайзер

У 2018 році Смірнофф разом з сервісом Spotify створив кампанію для того, щоб більше людей прислухались до жінок. Кампанія базувалася на даних Spotify, які показали, що жоден з 10 найпопулярніших треків у 2017 році не виконувався  жінками  або жіночими групами.

Бренд створив «Еквалайзер Smirnoff» — API, який аналізував дані користувачів, щоб дати їм відсоток від кількості жінок і чоловіків, які вони передавали на Spotify за попередні шість місяців. Потім було запропоновано вирівняний плейлист, складений з треків рівною кількістю чоловіків і жінок.

Розроблений для вирішення ґендерних упереджень у музичній індустрії та просування творчого таланту як жінок, так і чоловіків — це було круте партнерство двох великих брендів.

H&M – She’s a lady

У 2016 році H&M створила гучний сплеск у соціальних мережах своєю антістереотипною кампанією, She’s A Lady. кампанія була розроблена з метою усунення гендерних норм та стимулювання самовираження, заохочуючи жінок бути запеклими та безстрашними у своїх модних виборах, а не типовими»леді». Кампанія була особливо тепло сприйнята за те, що в цьому контексті мова йшла  не про стандартну спрямованість на споживацтво, а про свідомий вибір кожної жінки.

Читайте також:  Медійна реклама та відео: топ рекламодавців квітня

Інтерактивні цифрові білборди проти домашнього насильства от Women’s Aid  

Благодійна організація Women’s Aid  використовувала емпіричний маркетинг для того, щоб змусити людей зупинитися і звернути увагу на величезну проблему в суспільстві: домашнє насильство  в родині.  До речі, в 2016 році ця кампанія була відзначена нагородою Masters of Marketing.

На вуличному інтерактивному плакаті була зображена зневічена жінка. Чим більше людей зупинялися і дивилися на плакат, тим швидше тілесні ушкодження жінки зникали.

Крім того, візуальні материали були опубліковані в пресі та в мережі інтернет.

Результати кампанії:

  • Середній час, який люди проводили за переглядом плакатів, був на 349% вище, ніж попереднє середнє значення, виміряне на тих же сайтах.
  • На 2500% збільшилась кількість людей, які дивились на плакат більш ніж 10 секунд.
  • PR охопив 326,9 млн. людей, з 70 мовниками, газетами та онлайн-порталами, які висвітлювали кампанію.
  • Медіа-компанії зі сторони споживацької преси — від Mashable і Upworthy до The Telegraph, Time Out і Huffington Post — управляли історією кампанії.
  • Покриття в 20 країнах, від Австралії до Росії, з новинами в прайм-тайм на американських новинних станціях NBC, CBS і ABC.
  • 86,7 мільйонів показів лише в Твіттері.

Always — KeepGoing

Після того, як у 2014 році компанія Always розпочала нову кампанію #LikeAGirl, бренд продовжував будувати довірливі стосунки з жінками і дівчатами по всьому світі.

У 2017 році  кампанія #KeepGoing була спрямована на скасування негативних асоціацій від невдач, допомагаючи дівчатам зрозуміти, що вони можуть бути впевненими у собі та досягати успіху, не зважаючи на будь які життєві обставини.

У 2018 році Always також запустила нову ініціативу у Великобританії під назвою #EndPeriodPoverty, де бренди  могли пожертвували продукцію та частину від продажів у школах, які потребували цього.

Читайте також:  Огляд Google Docs інструментів. Частина І

Microsoft — #MakeWhatsNext

Нестача жінок, які вивчають предмети STEM, є серйозною проблемою, особливо тому що в цих галузях бракує кваліфікованих кадрів.

В ході кампанії «Дівчата в науці» (GirlsDoSience) в 2015 році кампанія #MakeWhatsNext 2017 року продовжує місію брендa, стимулюючи дівчат до вивчення таких наук, як математика, інженерія та різноманітні технології.

У відеоролику кампанії дівчата з пристрастю розповідають про проблеми, які їх хвилюють, включаючи рак молочної залози або нестачу питної води в світі. По суті ці проблеми неможливо вирішити без науки, й дівчата демонструють своє прагнення побудувати кар’єру в наукових галузях. Та врятувати світ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Статті по цій темі:
Попередня стаття

Оновлений курс «Контекстна реклама»

Наступна стаття

Мобільні тенденції, які можуть змінити e-commerce назавжди