5 маркетингових кампаній з позитивним месседжем для жінок

5 маркетингових кампаній з позитивним месседжем для жінок

4 хвилини

Змiст

Індустрія маркетингу та реклами історично більш ідеалізувала жінок, ніж відстоювала їх права й можливості. Сьогодні, однак, ми бачимо як змінилось ставлення багатьох світових брендів до жінок з урахуванням соціальних та політичних перемін.

Напередодні свята 8 березня ми підібрали 5 крутих рекламних кампаній, які направлені на всебічну підтримку жінок та дівчат в світі.

Smirnoff та Spotify – Еквалайзер

У 2018 році Смірнофф разом з сервісом Spotify створив кампанію для того, щоб більше людей прислухались до жінок. Кампанія базувалася на даних Spotify, які показали, що жоден з 10 найпопулярніших треків у 2017 році не виконувався  жінками  або жіночими групами.

Бренд створив «Еквалайзер Smirnoff» – API, який аналізував дані користувачів, щоб дати їм відсоток від кількості жінок і чоловіків, які вони передавали на Spotify за попередні шість місяців. Потім було запропоновано вирівняний плейлист, складений з треків рівною кількістю чоловіків і жінок.

Розроблений для вирішення ґендерних упереджень у музичній індустрії та просування творчого таланту як жінок, так і чоловіків – це було круте партнерство двох великих брендів.

H&M – She’s a lady

У 2016 році H&M створила гучний сплеск у соціальних мережах своєю антістереотипною кампанією, She’s A Lady. кампанія була розроблена з метою усунення гендерних норм та стимулювання самовираження, заохочуючи жінок бути запеклими та безстрашними у своїх модних виборах, а не типовими”леді”. Кампанія була особливо тепло сприйнята за те, що в цьому контексті мова йшла  не про стандартну спрямованість на споживацтво, а про свідомий вибір кожної жінки.

Інтерактивні цифрові білборди проти домашнього насильства от Women’s Aid  

Благодійна організація Women’s Aid  використовувала емпіричний маркетинг для того, щоб змусити людей зупинитися і звернути увагу на величезну проблему в суспільстві: домашнє насильство  в родині.  До речі, в 2016 році ця кампанія була відзначена нагородою Masters of Marketing.

Читайте також:  Brandformance маркетинг: переваги для вашого бізнесу

На вуличному інтерактивному плакаті була зображена зневічена жінка. Чим більше людей зупинялися і дивилися на плакат, тим швидше тілесні ушкодження жінки зникали.

Крім того, візуальні материали були опубліковані в пресі та в мережі інтернет.

Результати кампанії:

  • Середній час, який люди проводили за переглядом плакатів, був на 349% вище, ніж попереднє середнє значення, виміряне на тих же сайтах.
  • На 2500% збільшилась кількість людей, які дивились на плакат більш ніж 10 секунд.
  • PR охопив 326,9 млн. людей, з 70 мовниками, газетами та онлайн-порталами, які висвітлювали кампанію.
  • Медіа-компанії зі сторони споживацької преси – від Mashable і Upworthy до The Telegraph, Time Out і Huffington Post – управляли історією кампанії.
  • Покриття в 20 країнах, від Австралії до Росії, з новинами в прайм-тайм на американських новинних станціях NBC, CBS і ABC.
  • 86,7 мільйонів показів лише в Твіттері.

Always – KeepGoing

Після того, як у 2014 році компанія Always розпочала нову кампанію #LikeAGirl, бренд продовжував будувати довірливі стосунки з жінками і дівчатами по всьому світі.

У 2017 році  кампанія #KeepGoing була спрямована на скасування негативних асоціацій від невдач, допомагаючи дівчатам зрозуміти, що вони можуть бути впевненими у собі та досягати успіху, не зважаючи на будь які життєві обставини.

У 2018 році Always також запустила нову ініціативу у Великобританії під назвою #EndPeriodPoverty, де бренди  могли пожертвували продукцію та частину від продажів у школах, які потребували цього.

Microsoft – #MakeWhatsNext

Нестача жінок, які вивчають предмети STEM, є серйозною проблемою, особливо тому що в цих галузях бракує кваліфікованих кадрів.

В ході кампанії «Дівчата в науці» (GirlsDoSience) в 2015 році кампанія #MakeWhatsNext 2017 року продовжує місію брендa, стимулюючи дівчат до вивчення таких наук, як математика, інженерія та різноманітні технології.

Читайте також:  Світова економіка додатків: швидше за всіх зростають ігри та розважальні сервіси

У відеоролику кампанії дівчата з пристрастю розповідають про проблеми, які їх хвилюють, включаючи рак молочної залози або нестачу питної води в світі. По суті ці проблеми неможливо вирішити без науки, й дівчата демонструють своє прагнення побудувати кар’єру в наукових галузях. Та врятувати світ!

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Чому ефективність реклами у 2022 році може знизитися?

Чому ефективність реклами у 2022 році може знизитися?

Badged Meta Business Partner – новий статус digital агенції UAMASTER

Badged Meta Business Partner – новий статус digital агенції UAMASTER

Просування в Instagram: пошук, хештеги та інші секрети розкрутки аккаунту

Просування в Instagram: пошук, хештеги та інші секрети розкрутки аккаунту

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: