Оновлення Google Display & Video 360 API: що зміниться для рекламодавців
У чому секрет популярності DeepSeek?
Оновлення Google для товарних оголошень: нові можливості для ціноутворення priceType
11 хвилина
Заробити пару сотень гривень (або доларів), не докладаючи до цього особливих зусиль – хіба це не мрія? Насправді, пасивний дохід – штука не найпростіша. На старті доведеться вкласти багато сил і умінь. Наталі Петрова, інтернет-маркетолог, блогер і наша колишня колега, на особистому досвіді застосовує декілька методів віддаленого заробітку й написала класний лонгрід, який ми переклали зі скороченням. Оригінал можна почитати за посиланням.
Амазон платить кожному, хто приводить їм клієнтів, в середньому 5% від продажів. Наприклад, у вас є стаття про кращі блендери, як продаються на Амазоні. Якщо відвідувач переходить по вашому посиланню і купує (не обов’язково блендер, будь-який товар на Амазоні), ви отримуєте відсоток від покупки.
Ось приклад такої оглядової статті в моєму робочому блозі
Завдяки цьому способу виходить отримувати близько $300-$400 щомісячно. Щоб таким чином заробляти в блозі, на старті необхідно зробити наступне:
Також чудово працює просування під акційні свята в США. Найбільші розпродажі Амазон проводить на Prime Day (зазвичай в липні, точну дату анонсують за декілька місяців до події) та Black Friday/Cyber Monday. В ці дні продавці, використовуючи майданчик Амазон, дають знижку у 20% від мінімальної ціни, по якій продавався товар декілька останніх місяців. Окрім того, продавці сплачують від $300 до $800 комісію за участь. Перед такими акціями можна зв’язуватись з власниками брендів на Амазоні та пропонувати згадати їх в оглядових статтях для підвищення відвідуваності.
Якщо у вас невеликий блог, що тільки починає розвиватись, то за таке розміщення можна просити $50-$100 та менше, якщо ж у вас вже є велика кількість відвідувань, то бренди погодяться платити й $500-$1000. На частину цих грошей можна запустити рекламу в Facebook або Google й отримати ще більше продажів за своїми посиланнями та заробити більше комісійних.
Така схема заробітку потребує багато часу та зусиль, але вона того вартує.
Якщо це звучить складно, то спробуйте зробити оглядову статтю з кращими пропозиціями на Prime Day або Black Friday. Не обов’язково знати, які акції проводяться, просто напишіть оглядову статтю про ваші знахідки в категорії сайту. На просування таких статей в минулому році ми витратили близько $100-$200, а отримали близько $800.
Нещодавно я перевірила свій Google Adsense акаунт і надзвичайно зраділа, адже там були перші $100, зароблені на цьому блозі. Він має близько 5 тисяч відвідувачів в місяць органічно, і мені важливо, щоб всім було комфортно, тому нав’язливих банерів у мене мало.
Google Adsense – це ось такі рекламні блоки з банерами:
Google розміщує в них рекламу, яку маркетологи запускають через платформу Google Ads.
Але є й інші методи монетизації. Наприклад, в статті про наші помилки в роботі з Амазоном у мене є посилання на сервіс Hellium10. Спочатку я розмістила його без монетизації. Пізніше, зв’язавшись з підтримкою, я дізналась, що за партнерською програмою вони платять 25% за кожен місяць використання. Програма коштує $100/місяць. А це значить, що я щомісяця можу отримувати $25 з одного користувача, що зареєструвався за моїм посиланням, з моменту реєстрації й до тих пір, поки він не скасує підписку. Тож, за перші 2 місяці я вже отримала $130. Ось так на партнерських програмах можна теж непогано заробляти.
Все, що вам потрібно робити, це писати дійсно корисні статті та знаходити такого роду партнерів. При хорошому контакті люди самі починають ділитись статтями, вас добре починають індексувати пошукові системи й ви отримуєте безкоштовні відвідування.
Окрім того, ви можете продавати свої послуги. В блозі до мене записуються на консультації і замовляють лістинги (описи товару) для Амазону, і на цьому я тепер також регулярно заробляю.
На YouTube є декілька способів заробітку:
Якщо ви ще не знаєте, кого хотіли б прорекламувати на своєму каналі, то можете просто в пошуку Google ввести “партнерські програми + тематика, яка вас цікавить” (страхування, туризм, нерухомість, інтернет-магазин та інше).
Скільки можна заробити на YouTube каналі?
Дуже багато. Все залежить від тематики ваших відео та подачі матеріалів. Я дуже люблю сайт https://socialblade.com/youtube/. Тут в списку ви можете переглянути найпопулярніші канали та скільки приблизно вони приносять власникам. Також можна проаналізувати канали, які вас зацікавили. Ось, наприклад, канал 5-minute craft лише на рекламі отримує близько $114K — $1.8M на місяць. Ще в них можуть бути підключені партнерські програми та продаж товарів/послуг.
Багатьох зупиняє відсутність потрібної техніки або просто страх камери. На старті для запису відео достатньо камери смартфона чи комп’ютера. Щоб подолати страх камери просто почніть знімати щось, ходити з телефоном і записувати свою мову. З практикою стає все простіше й простіше.
Одного разу, переглядаючи товари на Etsy, я помітила, що люди продають файли. Наприклад, запрошення на весілля. Ці запрошення можна завантажити, відредагувати в простенькому онлайн редакторі та відправити на друк в будь-який сервіс або роздрукувати в місцевому магазині. Наприклад:
Багато хто здійснює декілька тисяч продажів на рік. При тому, що вартість однієї одиниці товару $5-$10 і багато хто купує окрім запрошень, ще й thank you card, welcome sign та інші речі в тому ж стилі для весіль.
Для запуску такого проєкту вам потрібно:
Я підрахувала, що для запуску такого проєкту потрібно до $300, якщо ви робитимете дизайни самостійно. Якщо будете наймати дизайнера, то я б розраховувала на $1000. І це все: вам не потрібно займатись покупками, відправленнями, упаковуваннями та іншим.
Ось ще декілька ідей файлів, які можна продавати:
Рекомендую цей канал на тему instant downloads. Не так вже й багато можна знайти по цій темі, а тут все дуже детально та якраз для “недизайнерів”.
Також є декілька груп у Facebook на цю тему, просто пошукайте Etsy instant downloads або Etsy passive income.
Програми, які вам знадобляться:
Періодично, такі бренди як Adidas, випускають лімітовану колекцію взуття в певному кольорі, і її розкуповують за декілька годин. Більше такі кросівки придбати на офіційному сайті не можна, лише у перекупників. Придбати виходить далеко не у кожного, вас переводять у кімнату очікування, і там випадковим чином обирають щасливих покупців. Якщо придбати дві пари, то другу можна продати вдвічі дорожче. На eBay люди виставляють на продаж кросівки зі скріншотом листа, що підтверджує покупку, і продають їх по $400-$500.
Мені вдалось придбати на сайті Adidas одну пару. Увечері я виставила кросівки на продаж за $500, і наступного дня їх придбали. Тож, сама того не очікуючи, відмінусувавши комісію Ebay та вартість доставки, я на рівному місці заробила $200.
Ось дуже крутий YouTube канал, який розповідає все про кросівки, щомісячно робить огляд того, що буде випускатись, по якій ціні можна буде придбати та прогнозує, чи можна буде заробити на перепродажу. На деяких снікерсах вдається заробити й $400, а деякі продають за ціною нижчою, ніж придбали, тому що попиту на них немає. Бренди проводять такі ексклюзивні продажі 3-4 на місяць. Зазвичай можна купити лише одну пару в одні руки, тому на цьому не розбагатіти, але декілька разів на місяць є можливість всього за декілька годин заробити декілька сотень доларів.
Автор: Наталі Петрова
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
Послуги digital маркетингу для середнього та великого бізнесу. Digital стратегія. Performance маркетинг. Веб-аналітика.
Ми зосереджені на створенні креативних стратегій, бренд-комунікацій, нестандартних механік і діджиталу.
School of Digital Advertising UAMASTER – навчаємо новим цифровим дисциплінам. Переходь на сайт і знайомся з програмою курсу "Digital маркетинг"
Професійне налаштування Google Analytics 4 Коректний збір даних в GA4. Зрозуміла та корисна звітність.
Для пошуку введіть назву або слово