Интернет-маркетинг

Facebook представила сервіс Shops для створення інтернет-магазинів всередині соцмережі

У майбутньому компанія планує додати інструмент в месенджер, WhatsApp та особисті повідомлення Instagram.

Facebook представила сервіс Shops для створення інтернет-магазинів, щоб підтримати малий бізнес в період пандемії. Сервіс безкоштовний і простий, стверджують в компанії.

У Facebook і Instagram власник бізнесу може вибрати товари, які хотів би прорекламувати, і оформлення, наприклад, обкладинку і кольори бренду. Функція доступна для будь-якої компанії, незалежно від її масштабу і бюджету.

Компанії можуть знайти Facebook Shops на сторінці Facebook для бізнесу або в профілі в Instagram, а також відкрити інструмент в «Історіях» або рекламі. Звідти користувачі зможуть перейти в каталог товарів, зберегти те, що їм цікаво, і зробити замовлення на зовнішньому сайті або прямо в додатку, якщо доставка оформляється в США.

Покупці можуть зв’язатися з компанією в Messenger, WhatsApp або особистих повідомленнях у Instagram.

Сервіс Shops стане доступний всім користувачам в найближчі місяці, уточнила компанія. В майбутньому вони зможуть переглядати товари та здійснювати покупки, не виходячи з чатів цих месенджерів.

Screenshots of viewing a Shop on Instagram

Головна мета оновлення — зробити покупки зручними. Facebook хоче допомогти будь-якій компанії почати онлайн-продажу там, де покупець може зв’язатися з продавцем, задати питання і відстежити доставку.

Facebook також тестує мітки товарів в онлайн-трансляціях, які планує додати в найближчі місяці, і підключення програм лояльності.

Джерело: about.fb.com

Читайте також:  Топ 25 сайтів Уанета за серпень 2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Еволюція контент-маркетингу: як він змінюється й куди піде наступного десятиліття

Наступна стаття

14 шкідливих міфів про маркетинг в соціальних мережах