Интернет-маркетинг

Травневі оновлення в Google Ads

Наприкінці травня Google випустив декілька важливих для рекламодавців оновлень: по-перше, формат реклами Discovery став доступним в усьому світі. По-друге, було запущено звіти, які дають змогу ритейлерам об’єднувати дані із торгових і пошукових кампаній.

Формат реклами Discovery в Google Ads, який компанія тестувала з минулого року, став доступний рекламодавцям в усьому світі. Повідомлення про це з’явилося в блозі Google Реклами.

Формат Discovery дають змогу залучати зацікавлену аудиторію, коли вона переглядає контент в інтернеті та готова дізнатися про нові товари та послуги. Оголошення Discovery показуються на таких майданчиках:

• в YouTube — на головній сторінці в стрічці та блоці з рекомендаціями;

• в стрічці рекомендацій Discover в мобільному додатку пошуку Google;

• в Gmail на вкладках «Промоакції» й «Соцмережі».

Щоби визначити, коли показувати рекламу Discovery, Google використовує машинне навчання. Це дає змогу показувати оголошення тим користувачам, яким така реклама буде цікавою.

Рекламодавцям доступні два формати оголошень: карусель і звичайне оголошення з одним зображенням. Інструкцію про те, як створювати кампанії Discovery й управляти ними, можна знайти в довідці Google Реклами російською мовою.

Нагадаємо, днями Google Ads запустив звіти, які дають змогу ритейлерам об’єднувати дані із торгових і пошукових кампаній і оцінювати ефективність кампаній за категоріями товарів.

Доступні метрики включають:

• трафік і витрати (кліки та вартість);

• інформацію про кампанію (тип і назва);

• ефективність (конверсії, цінність конверсії, вартість конверсії);

• конкурентні метрики.

Звіти про категорії роздрібної торгівлі доступні в режимі бета в розділі стандартних звітів. Також їх можна налаштувати в редакторі звітів, вибравши необхідні показники.

Читайте також:  Найпоширеніші помилки при SEO оптимізації акаунту в Instagram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Нові можливості клієнтського досвіду: як обмін повідомленнями змінить клієнтський сервіс

Наступна стаття

SEMrush vs SimilarWeb — хто точніший?