SEO Интернет-маркетинг

Як голосовий пошук SEO стимулюватиме продаж електронної комерції?

Перевага голосового пошуку серед щораз більшої кількості користувачів означає, що пошукова оптимізація голосового пошуку має стати важливою ключовою частиною стратегії цифрового маркетингу.

Схоже, що до кінця року майже половина всіх пошукових запитів в інтернеті будуть голосовими. Маючи такі цифри та тенденції, уже не можна ігнорувати SEO голосового пошуку. На жаль, більшість компаній не застосовують голосову пошукову оптимізацію у своїх стратегіях цифрового маркетингу, хоча це може стати вагомою конкурентною перевагою.

NUMBER-OF-DIGITAL-VOICE-ASSISTANTS-IN-USE-WORLDWIDE

Розглянемо, як голосова пошукова оптимізація буде стимулювати майбутні продажі в e-commerce.

Персоналізований досвід покупок

Коли в когось є розумний динамік, наприклад, Alexa, користувачі, ймовірно, використовують його, щоби повідомити про свої споживчі переваги. Ці розумні колонки можуть давати рекомендації на основі цих переваг, що дасть змогу зробити покупки більш персоналізованими. У середньому компанії бачать, що їхні продажі збільшуються майже на 20 % завдяки персоналізації.

PURCHASES-MADE-DURING-VOICE-SEARCH

Доступніший огляд

Отримання відгуків клієнтів дуже корисне, як соціальний доказ для переконання потенційних покупців. Традиційно клієнти публікують свої відгуки онлайн. Під час голосового пошуку в цьому більше немає потреби. Вони можуть легко поділитися своєю думкою, записавши її. Це набагато простіше та зручніше, та призводить до збільшення кількості відгуків, які можуть спонукати інших придбати певний товар або скористатися послугою. Цей простий спосіб залишати відгуки, напевно, стане більш поширеним у найближчі роки.

HOW-VOICE-SEARCH-IS-COMBINED-WITH-OTHER-ACTIVITIES

Економія часу

Здебільшого люди набирають орієнтовно 30–35 слів за хвилину. Голосовий пошук може досягати еквівалента 100 слів за хвилину. Це робить його значно швидшим, ніж ручне введення тексту. Не потрібно дивитися на пристрій, щоби переконатися, що запит вводиться правильно. Це робить його дуже корисним, коли хтось у дорозі та не може дивитися на гаджет і відволікатися. Фактично, здебільшого люди кажуть, що використовують голосовий пошук під час одночасного виконання декількох завдань.

Читайте також:  Баланс довіри та персоналізації в епоху цифрових технологій

Розумні покупки за допомогою штучного інтелекту

Голосовий пошук передбачає використання штучного інтелекту, який допомагає скоротити кількість пошукових запитів, які не дають точних результатів. Це пов’язано з голосовими помічниками та розумними динаміками, які фіксують купівельну поведінку та звички їхніх користувачів. ШІ може надавати рекомендації та нагадування, щоби споживачі постійно здійснювали покупки, що допомагає брендам і далі генерувати продажі від своїх попередніх клієнтів.

Висновок: люди роблять покупки в інтернеті частіше, ніж будь-коли раніше, і вважають за краще ставити питання, а не писати. Якщо ви створюєте новий бізнес із невеликою кількістю контенту або взагалі без нього, ви можете почати з оптимізації контенту вашого бренду для голосового пошуку, що допоможе вам зайняти вище місце в результатах пошуку та отримати більше потенційних клієнтів і продажів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Новини YouTube за січень: окрема сторінка по хештегах та інгерація товарів у відео

Наступна стаття

YouTube додав нову метрику в аналітику