SMM Другое Интернет-маркетинг

Instagram дозволив закріплювати кращі коментарі в публікаціях

Тепер користувачі Instagram зможуть закріплювати в постах обрані коментарі над іншими. Про запуск нової функції Instagram оголосив у своєму акаунті в Twitter.

Як зазначив віцепрезидент продукту Vishal Shah, цей варіант призначений для заохочення більшої кількості користувачів через «виділення позитивних коментарів».

Оригінальна концепція, яку вперше помітили під час тестування ще у квітні, була розроблена разом з іншими функціями для того, щоби користувач мав змогу контролювати взаємодію з підписниками в Instagram, включно з можливістю масового видалення коментарів та варіантами обмеження того, хто може розміщувати теги чи згадки вас у своїх постах. У цьому контексті фіксація коментарів, безумовно, орієнтована на керування діалогом з аудиторією.

Instagram pin comments

Для брендів це може бути ще одним способом підкреслити найкращі відповіді на запитання та позитивно спілкуватися зі своєю спільнотою.

Звичайно, є також ризики й того, що, зафіксувавши найпозитивніші коментарі, це буде виглядати як спроба поховати найбільш критичні зауваження. Але використовуючи функцію з обережністю та розважливістю, закріплені коментарі можуть дати цікавий результат для компаній.

Нова опція вже побачила світ та вже доступна всім користувачам.

Читайте також:  Прямі ефіри Instagram тепер можна зберігати в IGTV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!



Попередня стаття

Як ефективно використовувати власні дані

Наступна стаття

Тест: перевір свої знання з інтернет-реклами