Аналитика Интернет-маркетинг

Користувачі Instagram взаємодіють із постами у 20 разів частіше, ніж у Facebook

Аудиторія Instagram у 20 разів активніша аудиторії Facebook. До таких висновків прийшли експерти Socialbakers. Компанія проаналізувала профілі великих брендів і випустила дослідження, яке показує різницю між користувачами Instagram і Facebook.

Ключові висновки дослідження

  • Загальна аудиторія 50 великих світових брендів в Instagram у четвертому кварталі 2019 року перевищила загальний розмір аудиторії брендів у Facebook.
  • Загальне число взаємодій із публікаціями Instagram було у 20 разів більшим, ніж у Facebook, навіть не дивлячись на те, що публікацій в останньому в брендів було більше.
Общее число взаимодействий с постами в Instagram было в 20 раз больше, чем в Facebook
  • Показники залученості публікацій в Instagram і Facebook впали в четвертому кварталі 2019 року, у порівнянні з тим же періодом 2018 року. У сфері моди, що лідирує в Instagram за рівнем залученості, активність скоротилася на 19,4 %.
  • Єдиною категорією, у якої зріс рівень залученості, виявились «Послуги» +66,7 % в Instagram.

Залученість для Ecommerce у Instagram зросла на 118 %

Категорія електронної комерції значно зросла з другого кварталу, збільшившись на 118,3 % в Instagram і 91,4 % у Facebook. У третьому кварталі 2019 року електронна комерція займає перше місце у Facebook (17,8 %) і друге місце в Instagram (15,8 %).

Зростає кількість підписників брендів в Instagram

Кількість підписників брендів Instagram постійно зростає протягом двох років. Для топ-5000 брендів у Instagram найбільше зростання підписників відбулося наприкінці 2018 року, коли середній показник зростання збільшився майже на 50 % з початку періоду.

Зростає взаємодія з відеоконтентом

За останні декілька років популярність відео в соціальних мережах стрімко зростає. Facebook і Instagram додали нові формати для використання відеоконтенту, такі як Facebook Live, IGTV або інтерактивні та рухливі стікери, опитування, голосування й інші надбудови для Instagram Stories.

Читайте також:  Новини соціальних мереж за вересень 2020

Facebook Live і звичайне відео збільшили кількість взаємодій із другого по третій квартал, займаючи перше та третє місце за медіанними поствзаємодіями на платформі. В Instagram сплеск популярності відеоконтенту припав на третій квартал 2019 року.

Вертикальні відеоролики працюють краще горизонтальних. Вертикальне відео, тривалістю до 30 секунд переглядалися до кінця у 29,9 % випадках. Для горизонтальних роликів — лише у 22,2 % випадків. Водночас 70 % відео на сторінках брендів у Facebook мають горизонтальний формат.

Частка показів реклами мобільних приладів проти десктопу:

95,8 % платних оголошень розміщуються на мобільних приладах у порівнянні з лише 4,2 % показів на настільні комп’ютери.

У другому кварталі 2019 року розходження було 95,1 % проти 4,9 %, що підтверджує той факт, що мобільний маркетинг став пріоритетом для маркетологів. Вартість кліка в четвертому кварталі вросла як у Facebook, так і в Instagram, і склала $0,29 для десктопів і $0,15 для мобільних приладів.

Рекламні витрати в Instagram Stories

Із січня 2018 року, коли тільки 1 % загальних витрат на рекламу йшли на Instagram Stories, формат збільшив свою частку до 10 % від загальної суми витрат.

Instagram є найбільш привабливою платформою для брендів, а Instagram Stories був надзвичайно популярним форматом серед його користувачів.

Рекламні витрати у Facebook Stories

З моменту свого створення в липні 2018 року, наприкінці третього кварталу 2019 року частка Facebook Stories зросла до 0,3 % від загальних витрат.

Не зважаючи на те, що витрати Facebook Stories зростають стійкими темпами, формат усе ще має потенціал для зростання і значно відстає від частки від витрат в Instagram Stories.

Основна аудиторія сторінок брендів — жінки: 58 % в Instagram, 56,7 % у Facebook.

Читайте також:  Що потрібно знати про алгоритм Facebook в 2020 році, та як з ним працювати

58,3 % від усіх рекламних витрат припадає на новинну стрічку Facebook. Витрати на стрічку в Instagram складають 20,3 %.

Аудитория Instagram в 20 раз активнее аудитории Facebook. К таким выводам пришли эксперты Socialbakers

Повний звіт англійською мовою можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Обсяг ринку інтернет-реклами у 2019 році в Україні склав 12,6 мільярдів гривень

Наступна стаття

4 березня змінюються правила розсилки повідомлень в Facebook Messenger