SMM Интернет-маркетинг

Facebook представив Messenger Rooms — послугу для відеодзвінків

24 квітня Facebook анонсував запуск Messenger Rooms — інструменту для створення відеочатів за участю до 50 осіб, що дає змогу проводити зустрічі будь-якого формату в будь-який час.

Компанія також подвоює кількість учасників у відеодзвінках WhatsApp з 4 до 8 осіб, додає функцію відеодзвінків у Facebook Dating й оновлює функцію прямої трансляції як для Facebook, так і для Instagram. 

Генеральний директор Марк Цукерберг оголосив про нові функції та можливості в прямому ефірі. Він розповів, що нові функції відеодзвінків були створені відповідно до переходу компанії до створення більш приватних інструментів обміну повідомленнями.

Подібні нові функції з’являються, оскільки пандемія коронавіруса змусила сотні мільйонів людей у всьому світі залишатися вдома та покладатися на цифрові інструменти для роботи, навчання й ігор. Щодня понад 700 млн осіб тепер телефонують за допомогою Facebook Messenger і WhatsApp.

Facebook Messenger virtual background

Творець Messenger Room вирішуватиме, чи відкрити «кімнату» для всіх або закрити, щоби запобігти приєднання непроханих гостей. Спочатку функція з’явиться в Messenger та Facebook, а потім в Instagram Direct, WhatsApp.

Перебуваючи в «кімнаті», користувачі зможуть грати в ігри за допомогою доповненої реальності або поміняти свій реальний фон на віртуальний. Компанія розповіла, що деякі фони будуть являти собою 360-градусний краєвид на екзотичні місця. Дзвінки не будуть повністю шифруватися.

Читайте також:  Чек-лист: перевірка елементів для запуску сайту

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Кращий час для публікації постів у соціальних мережах під час COVID-19

Наступна стаття

Цифрове перетворення більше не модне слово, а необхідність