SMM Интернет-маркетинг

Кращий час для публікації постів у соціальних мережах під час COVID-19

Sprout Social опублікувала нові дані про найкращий час для публікацій у соціальних мережах з урахуванням пандемії коронавіруса. Компанія помітила, що самоізоляція призвела до зміни типової для користувача поведінки, люди почали більше часу проводити в соцмережах. Тому експерти надали оновлений звіт, який показує, у який час найкраще публікувати публікації в період COVID-19, щоби домогтися максимального залучення.

Facebook

updates to Facebook best times to post

Дані, зібрані в період із березня по квітень, показали, що найкращим часом для публікації у Facebook є понеділок, середа та п’ятниця з 10:00 до 11:00. У Sprout Social зазначили, що щодня спостерігали невеликий сплеск активності об 11 ранку, тому цей час варто розглянути, якщо ви хочете набули максимального охоплення публікацій у соцмережах у період COVID-19

Instagram

updates to instagram best times to post

Найкращим часом для Instagram стали понеділок, вівторок і п’ятниця об 11:00, а також вівторок 14:00. До спалаху COVID-19 найкращим часом експерти називали середу об 11:00 і п’ятницю з 10:00 до 11:00.

Twitter

updates to Twitter top times to post

Найкращий час публікації постів у Twitter істотно не змінився. Раніше ним вважалися середа і п’ятниця о 9.00. Зараз, за даними експертів, найкращим часом є п’ятниця з 07:00 до 09:00, причому на 09.00 припадає пік активності.

Джерело: sproutsocial.com

Читайте також:  Медійна реклама та відео: топ рекламодавців травня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

7 серйозних провалів у соціальних мережах, та як їх запобігти

Наступна стаття

Facebook представив Messenger Rooms — послугу для відеодзвінків