Интернет-маркетинг

Прес-конференція ІнАУ «Обсяг пошукової реклами в Україні»

Комітет Інтернет Асоціації України (ІнАУ) з питань інтернет-реклами розробив і реалізував методику оцінки обсягів пошукової реклами. Методика базується на даних щодо кількості відвідувань з пошукової реклами в окремих категоріях, наданих компанією SimilarWeb, та на середньозважених вартостях кліку в цих категоріях, отриманих від чотирнадцяти вітчизняних агенцій інтернет-реклами (Adindex, AGAMA Communications, DIEVO, iplace, iProspect, MediaHead, Netpeak, newage., PROMO, Promodo, razom communications, SeoMarket, TMGU, WebPromo).

Вперше інструментальними методами отримані дані щодо обсягу пошукової реклами в Україні, яка визначається як кошти рекламодавців, витрачені на розміщення реклами в пошукових системах для інтернет-користувачів з України. За даними дослідження, у першому півріччі 2018 р. цей обсяг склав понад 2,6 млрд грн.

Починаючи з 2012 року Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами щопівріччя виконує і оприлюднює дослідження ринку медійної інтернет-реклами, яке здійснюється також інструментальним методом і засноване на перехресному аналізі даних кількох десятків найбільших рекламних агентств і видавців (сейлз-хаузів та веб-сайтів).

Сьогодні, з запуском дослідження обсягів пошукової реклами, учасники ринку та експерти отримали можливість оперувати даними про весь обсяг інтернет-реклами, орієнтованої на вітчизняних інтернет-користувачів: як медійної, так і пошукової. За даними цих досліджень, загальний обсяг коштів, спрямованих на інтернет-рекламу у цьому році, наближається до обсягів телевізійної реклами.

В ході прес-конференції голова Комітету Михайло Коміссарук, виконавчий директор ІнАУ Володимир Куковський,  представник компанії Dentsu Aegis Network Ukraine Олександр Яценко і представник компанії SimilarWeb Павло Тучинський презентували методику та дані дослідження пошукової реклами в Україні.

Читайте також:  15 цікавих фактів про покоління Z

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Статті по цій темі:
Попередня стаття

7 тенденций Интернета вещей в 2018-2019 годах

Наступна стаття

Shopping in Stories: новая функция Instagram