Другое Интернет-маркетинг

Ринок реклами – Рада дозволила порівнювати в рекламі свій товар з продукцією конкурентів

12 листопада Верховною  Радою було ухвалено законопроект №0953, згідно якому рекламодавці можуть відкрито порівнювати свій товар з товарами конкурентів в рекламі.

До закону додається визначення порівняльної реклами.

Це реклама, де є порівняння з іншими особами або товарами, яка прямо або опосередковано ідентифікує конкурента або його товари. Вона може містити посилання, зображення, ТМ конкурентів.

Рекламодавці можуть використовувати таку порівняльну рекламу в тому разі, якщо там відсутні ознаки  нечесної підприємницької діяльності. В рекламі дозволяється порівнювати одну або більше характеристик товару  для однакових потреб,  якщо такі дані  можуть вплинути на вибір покупця. У рекламі заборонено використовувати недостовірну інформацію або ту, яка дискредитує товари конкурента.

Таким чином, при порушенні норм законодавства при порівнянні товарів в рекламі, відповідальність буде нести рекламодавець.

Законопроєкт очікує підпису голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та президента Володимира Зеленського. Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування.

Читайте також:  Какие сервисы маркетологам предлагают исследовательские компании Украины

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Дослідження онлайн-покупок від Adobe в святковий сезон 2019

Наступна стаття

Топ 25 сайтів Уанета за жовтень 2019