Mobile Интернет-маркетинг

App Annie: Зумери проводять у мобільних іграх на 15 % менше часу, ніж люди старші 25 років

Покоління Z щорічно витрачає в мобайлі $143 млрд

Аналітична платформа App Annie вивчила мобільні вподобання покоління Z. З’ясувалося, що покоління Z більше часу проводять у неігрових додатках, люблять гру Among Us і відеоконтент в TikTok та Snapchat.

Як наголошується в дослідженні, Зумери, як споживачі, обігнали мілленіалів: їхнє число в мобільних додатках зростає швидше, ніж представників інших вікових груп. Вони складають третину планети, та щорічно витрачають у мобайлі $143 млрд. 98 % покоління Z активно користується смартфонами, а свій перший пристрій вони отримують у середньому в 10 років.

Молоде покоління надає перевагу неігровим додаткам: кількість відвідувань із топчартів на 20 % більша, ніж у старших вікових груп. Вони проводять там 4,1 години в місяць, тоді як люди старше 25 років — у середньому 3,7 години. В іграх ситуація протилежна: Зумер проводять у них 6,7 годин у місяць, а старші покоління — 7,9 годин.

Додатки для фінансів і шопінгу поки не можуть завоювати покоління Z, йдеться у звіті, однак у порівнянні з 2019 роком Зумери приділили категорії «Фінанси» на 61 % більше часу, категорії «Шопінг» — на 54 %. Формат, що є переважним для них — відео. TikTok і Snapchat стали лідерами в 9 з 10 аналізованих країн.

Улюбленою грою молодого покоління стала казуальна аркада Among Us з механікою командної гри «Мафія». Вона посіла третє місце у світі серед ігор значною мірою завдяки стріму в Twitch та унікальному командному мультиплееру, що говорить про привабливість у покоління Z ігор із сильною соціальною механікою, вважають аналітики.

Генеральний директор App Annie Тед Кранц зазначає, що більшість представників молодого покоління не застали світ без інтернету. «Будучи порівняно новими споживачами, це покоління ще не до кінця сформувало свої уподобання брендів, тому в бізнесу є можливість отримати довгостроково лояльну аудиторію», — прокоментував він.

Читайте також:  Дослідження: контент-орієнтовані кампанії зростатимуть у 2020 році

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Міжплатформова аналітика — запорука довготривалого успіху: думка провідних маркетологів

Наступна стаття

Що таке Google Analytics 4?