Аналитика Интернет-маркетинг

Нові показники «Нові та глядачі, що повернулися» в YouTube Analytics

Творцям важливо вміти розуміти різні тенденції аудиторії з плином часу. Це може допомогти в розробленні контент-стратегії. Щоби допомогти творцям у цьому, YouTube додала два нових показники на вкладці «Аудиторія» в YouTube Analytics для ПК:

  • Нові глядачі: показник, який дає змогу побачити, скільки людей дивляться ваш канал уперше за обраний період. Зверніть увагу, що глядачі, які видалили свою історію переглядів або не дивилися ваш канал понад рік, також можуть вважатися новими.
  • Глядачі, що повернулися: кількість людей, які вже дивилися ваш канал, повернулися, щоби подивитися його в зазначений проміжок часу.

Чому ці показники важливі для маркетологів?

Команда відеохостингу часто чула від авторів, що їм іноді складно зрозуміти свою аудиторію на YouTube. Ймовірно, нові показники допоможуть:

  • Краще розуміти свою аудиторію: дізнатися, скільки глядачів уперше на каналі та скільки повертаються, щоби подивитися більше.
  • Формувати свою стратегію щодо контенту: вирішите, чи залучати нових глядачів, експериментуючи з новими темами та форматами, або створювати більш погоджений контент для підвищення лояльності аудиторії.
  • Вирішити, яке відео робити наступним: наприклад, якщо ви отримуєте сплеск нових глядачів завдяки певному відео, ви можете спонукати цих глядачів повернутися, знявши ще одне відео на аналогічну тему.

Показники нових глядачів, та тих, що повернулися, тепер доступні всім авторам на вкладці «Аудиторія» в YouTube Analytics на комп’ютері. Докладніше про це можна дізнатися з цього відео на каналі YouTube і в статті довідкового центру.

Джерело: Support.Google.com

Читайте також:  YouTube представив новий тип кампаній Video action campaigns

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Google перестане відстежувати активність користувачів для показу персоналізованої реклами

Наступна стаття

Дослідження Salesforce: очікування клієнтів досягли рекордного максимуму