Діджитал-тренди 2020 року

Діджитал-тренди 2020 року

5 хвилин

Змiст

З тією швидкістю, з якою сучасні технології ростуть і розвиваються не дивно, що все, що залежить від них, повинно рухатись з такою ж шаленою швидкістю. Цифровий маркетинг не виключення.

З постійними оновленнями, новими методами та змінами в алгоритмах, діджитал маркетологи часто намагаються просто йти в ногу. Знання ж тенденцій, що виникають і залишаються, є життєво важливою частиною того, щоб залишатись в топі цієї гри. 

З наближенням нового десятиліття, ось деякі з основних маркетингових тенденцій 2020 року.

Shoppable публікації

Навряд чи ми знаємо того, хто до сих пір не використовує соціальні мережі. Враховуючи їх всюдисущий характер, вони стали невіддільною частиною цифрового маркетингу. Що може бути не таким очевидним як кількість користувачів, що здійснюють покупки в соціальних мережах. Будемо Капітаном очевидністю і скажемо, що саме тут знаходяться величезні можливості для бізнесу.

А між іншим, 72% користувачів Instagram придбали продукт в цьому додатку. Вражає? Ще більш дивовижними є результати опитування понад 4000 користувачів Pinterest, які виявили, що 70% використовують його для пошуку нових, цікавих товарів.

Ці платформи спростили продавцям застосування можливостей соціальних мереж для приваблення клієнтів. Незалежно від того, використовуєте ви Facebook, Pinterest чи Instagram, в інтернет-магазинах тепер створюйте Shoppable публікації, а користувачі робитимуть покупки прямо з них. Соціальні мережі надають магазинам можливість швидко та легко знаходити нових клієнтів, скорочуючи лунку продажів і полегшуючи процес покупки.

Очікується, що протягом 2020 року Shoppable публікації стануть нормою.

Віртуальна і доповнена реальність

Останніми роками як доповнена (AR), так і віртуальна (VR) реальності стали дуже популярними та стають одним з ведучих трендів в маркетингу. Очікується, що у 2020 році AR перевершить по популярності VR, не дивлячись на попереднє його лідерство.

Читайте також:  Рейтинг Clutch 2022: UAMASTER серед кращих digital агенцій України

Багато великих компаній вже використовують AR. В IKEA, наприклад, є додаток, який дозволяє перед покупкою візуалізувати, як будуть виглядати меблі в їхньому домі. 

Інтерактивний контент

Теперішні покупці шукають нових вражень онлайн, і для багатьох це означає більшу інтерактивність. Згідно з дослідженням, 91% користувачів шукають візуального й інтерактивного контенту. На це є декілька причин:

  • Інтерактивний контент відрізняється від традиційного та виділяється більше.
  • Цей тип контенту слугує для додаткового утримання відвідувачів на сторінці компанії.
  • Інтерактивний контент дуже поширений, і коли користувачі діляться ним, він допомагає підвищити впізнаваність вашого бренду.
  • Простіше кажучи, інтерактивний контент привабливіший. Користувачі насолоджуються ним більше, ніж іншим.

Персоналізація

2020 рік обіцяє бути роком персоналізованого маркетингу. Користувачі досить вправні у блокуванні типової реклами, яка їх не цікавить. Відповідно, традиційні засоби реклами стають менш ефективними. Що ж тоді можна зробити? Персоналізувати відносини з користувачами!

При опитуванні 1000 осіб, 90% відзначили, що їм подобається персоналізація. Важливішим є той факт, що 80% визнали, що з більшою ймовірністю співпрацюватимуть з компанією, яка запропонує їм індивідуальний підхід.

Списки адрес електронної пошти – старий добрий інструмент маркетологів, і вони добре піддаються персоналізації. Сегментовані списки з персоналізованими розсилками працюють краще, ніж звичайні електронні листи, підправлені на весь список. Не втратьте можливість по-справжньому поспілкуватись зі своєю аудиторією.

Використання функції Smart Bidding в Google Ads

Ті, хто займаються цифровим маркетингом, знайомі з пошуковою автоматизацією, а тепер Google оголосив про оновлення Google Ads, які, вірогідно, приведуть до того, що автоматизація і “розумні” ставки стануть новою нормою.

Google Ads використовує машинне навчання для оптимізації ставок рекламодавців. Це дає користувачам декілька нових можливостей, які дозволять максимізувати конверсію, в тому числі:

  • Можливість вибору конверсійної дії на рівні кампанії.
  • Можливість виставляти ставки автоматично, коли продажі починаються або закінчуються.
  • Можливість оптимізувати ставки для декількох компаній за допомогою обраного набору конверсійних дій.
Читайте також:  Шокуюча статистика лояльності, яка змусить вас переглянути свою маркетингову стратегію

Контент-маркетинг

Протягом декількох років гасло “контент – король” був аксіомою цифрового маркетингу. І він залишається вірним для наступного року. 

Високоякісний контент дозволяє компаніям показувати свій досвід і прямо спілкуватись з клієнтами. Тому створення високоякісного контенту є обов’язковою умовою для будь-якої маркетингової стратегії.

Відеоконтент

У 2019 році відеоконтент став одним з основних діджитал-трендів. Оскільки користувачі добре реагують на відеоконтент, він буде залишатись важливим у 2020 і наступних роках.

Не пропустіть можливостей популярної тенденції живого відео. В середньому, live відео на Facebook Live та Instagram Live дивляться в три рази довше, ніж записані. Щоденний час перегляду відео в прямому ефірі Facebook зріс в чотири рази за один рік. Live відео дають у шість раз більше взаємодій, ніж традиційне відео.

Бути на першому місці в пошуковій видачі – більше не ціль

Верхня позиція пошукової видачі тепер знаходиться на нульовій позиції. Це сніпет, що показує фрагмент тексту над результатами пошуку. Він часто надає інформацію, що стосується пошукового запиту, а також надає посилання на сторінку, з якої інформація береться. 

Нульова позиція – це перший, а іноді і єдиний результат, який бачать деякі користувачі.

Не дивлячись на те, що багато трендів залишаються незмінними протягом останніх декількох років, власники бізнесу розуміють, що маркетинг продовжує змінюватись надшвидкими темпами. Ті, хто хоче отримувати високоякісних клієнтів, повинні постійно змінюватись і адаптуватись до змін цифрового світу.

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Cвіжі публікації

Meta – лідер по скороченню персоналу в IT індустрії за останні 6 місяців

Meta – лідер по скороченню персоналу в IT індустрії за останні 6 місяців

Як штучний інтелект може нашкодити маркетологу: приклади з ChatGPT

Як штучний інтелект може нашкодити маркетологу: приклади з ChatGPT

Heinz: друга найкоротша відеореклама в історії

Heinz: друга найкоротша відеореклама в історії

Статті по цій темі

7 тенденцій, які впливатимуть на продажі у 2021 році

7 тенденцій, які впливатимуть на продажі у 2021 році

Тенденції споживання контенту в 2020 році

Тенденції споживання контенту в 2020 році

Основні тенденції цифрового маркетингу на 2020 і 2021 роки.Частина 1

Основні тенденції цифрового маркетингу на 2020 і 2021 роки.Частина 1

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: