SMM

Публікації в Instagram можна планувати через Creator Studio

Гарні новини для SMM – менеджерів: Instagram дозволив використовувати Creator Studio для планування публікацій і відео в IGTV-форматі. Раніше сервіс використовувався тільки для управління спільнотами в Facebook.

Instagram scheduling notification

Про це нововведення оголосив колишній директор з соціальних медіа The Next Web,  Метт Наварра.

Планування публікацій в Instagram — давній головний біль спеціалістів, що відповідають за соціальні мережі в компаніях. З якоїсь причини безпосередньо в самому додатку немає подібної опції, а сторонні сервіси не можуть надати весь спектр можливостей через обмеження API, які встановили розробники.

Завдяки тому, що нова опція з’явилася в Creator Studio, користувачі позбулися обмежень, які були передбачені для сторонніх сервісів. У зв’язку з цим процес планування публікацій в Instagram став зручнішим. Крім того, власники сторінок тепер зможуть заздалегідь подивитися, як саме виглядатимуть їхні публікації в стрічці Instagram, і заздалегідь виправити їх при необхідності.

Поки що робота Creator Studio поширюється тільки на публікації в стрічці Instagram, а також на довгі відео в IGTV. Тож, планувати публікацію Stories користувачі не зможуть.

Instagram scheduling examples

Скоріш за все, поява планування Instagram-публікацій в Creator Studio — частина тестування нових можливостей. Сподіваємося, в майбутньому розробники зможуть додати планувальник безпосередньо в додаток Instagram.

Читайте також:  Як соцмережі реагують на пандемію коронавірусу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

10 інструментів, які допоможуть розшифрувати аудіофайли в текст

Наступна стаття

Медійна реклама та відео: топ рекламодавців липня