Другое Интернет-маркетинг

Нові безкоштовні курси від Facebook

Нещодавно Facebook оголосила про 22 нових курса з цифрового маркетингу в рамках своєї безкоштовної освітньої платформи Facebook Blueprint.

Facebook Blueprint example

Як сказано в заяві Facebook:

Наша мета — зробити навчання цифровим навичкам доступним для малого бізнесу. Саме тому ми створили 22 нових безкоштовних курси з таких тем, як «Як Instagram може допомогти вашому бізнесу» та «Реклама на Facebook і ваші бізнес-цілі». Нова навчальна програма містить 40% відеоконтенту і 80 нових уроків, кожен з яких скорочено до п’яти або менше хвилин, щоб максимізувати ефективність.

Facebook вперше запустив ресурс електронного навчання «Blueprint» для маркетингу в 2015 році, і з того часу соціальна мережа продовжує додавати нові модулі курсів та оновлення, щоб надані уроки відповідали кращим практикам у світі цифрової реклами.

У вересні минулого року Facebook додав три курси по маркетингу в Instagram, включаючи уроки для Stories, оптимізації профілю бренду і тому, як максимально ефективно використовувати різні рекламні цілі в Instagram.

Instagram Stories course on Facebook Blueprint

Останнє оновлення, як відзначають в Facebook, буде включати в себе додаткову інформацію з Instagram, яка, буде цікава для багатьох маркетологів, які працюють на цій платформі.

Навіть якщо ви впевнені в своїх знаннях в області цифрового маркетингу, курси Blueprint варті уваги. У цьому новому випуску Blueprint буде в цілому близько 100 курсів, які охоплюють широкий спектр питань з інтернет-маркетингу. Крім того, Blueprint також пропонує офіційні курси сертифікації реклами в Facebook, щоб фахівці могли підтвердити свої навички та досвід.

Нові курси Blueprint будуть доступні за адресою в кінці місяця. Facebook повідомляє, що нові курси спочатку будуть доступні тільки на англійській мові, але сподівається додати підтримку більше 30 додаткових мов до кінця року.

Читайте також:  Лютневі оновлення Facebook, які не можна пропустити

Якщо вам зручніше вчитись оффлайн та з досвідченими фахівцями, UAMASTER пропонує інтенсивний воркшоп «Таргетована реклама в Facebook та Instagram»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Безперервна освіта — один із трендів 2019 року

Наступна стаття

Як вибрати інструменти для управління соціальними мережами?