SMM Интернет-маркетинг

TikTok додає шаблони з «гейміфікованими ефектами» для брендів

TikTok і далі просуває свої бізнес-пропозиції, на цей раз за допомогою опції — «Gamified Branded Effects».

Гейміфіковані ефекти дають змогу брендам вбудовувати елементи гри у свої кліпи на платформі, використовуючи понад 20 доступних шаблонів, які можна кастомізувати різними брендованими елементами.

Опція буде доступна на TikTok For Business Platform, яку відкрили для всіх компаній місяць тому.

Це може стати простим способом створення захопливішого користувацького досвіду на TikTok. Однак, якщо багато брендів будуть використовувати ті ж самі шаблони, процес може почати виглядати досить нудно. Хоча розробники платформи вважають, що завдяки специфічному таргетингу та налаштуванню на певні сегменти аудиторії, перетин з аналогічними кампаніями буде не істотним.

У певному сенсі ця функція схожа на функцію Snapchat Lens Web Builder, яка дає змогу брендам створювати кампанії AR Lens на основі запропонованих шаблонів.

Lens Web Builder

Основною відмінністю є те, що Lens Web Builder пропонує «сотні 3D-об’єктів, анімацій і ефектів», та їх дійсно значно більше, що знижує ймовірність реплікації. Але Gamified Effects від TikTok може мати значний потенціал, особливо для брендів, які прагнуть залучити у свою цільову аудиторію молодь.

Ймовірно, багато брендів не зважаться зробити занадто багато інвестицій в TikTok на даному етапі. У зв’язку з тим, що влада США розглядає питання про заборону застосування платформи, TikTok може бути заблокована в багатьох країнах.

Але з іншого боку, TikTok пропонує охоплення молодшої аудиторії, тому багато компаній будуть використовувати рекламу на платформі незалежно від політичних настроїв.

Джерело: Socialmediatoday.com

Читайте також:  Як бренди використовують TikTok: 7 успішних прикладів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Spotify в Україні

Наступна стаття

5 напрямків, на які покоління Z витрачає гроші