Интернет-маркетинг

Чекаємо на TikTok for Business — нову платформу для брендів

25 червня TikTok офіційно оголосив про запуск нової платформи для брендів TikTok for Business. А це означає, що в брендів з’явилася можливість купувати офіційну рекламу всередині програми в різних форматах. В Україні ця опція стане доступною до кінця 2020 року.

TikTok Launches 'TikTok for Business' Platform for Marketers ...

Нагадаємо, що аудиторія TikTok на даний момент складає понад 800 мільйонів користувачів. Платформа доступна на 75 мовах, і понад 50 % активних користувачів TikTok старші 25 років. 37 % аудиторії мають середній рівень доходу, 30 % — дохід вище середнього. Чоловіча аудиторія додатку становить 44 %, а жіноча — 56 %. У середньому за день користувач відвідує додаток 8 раз і проводить у ньому 56 хвилин на добу. 64 % користувачів виконують активні дії з відео (лайк, шер, коментар).

promote your brand on tiktok

З коментаря TikTok:

Створюючи платформу «TikTok for Business», ми мали на меті дати маркетологам інструменти, які дадуть їм змогу заявити про себе і встановити контакт із ширшою аудиторією.

Платформа надає посилання на низку тематичних досліджень, щоби допомогти компаніям зрозуміти, як вони можуть найкраще використовувати TikTok для своїх рекламних акцій.

У TikTok For Business будуть наявними такі рекламні формати:

promote your brand on tiktok

Brand Takeovers — брендована обкладинка під час входу в додаток (реклама на 3–5 секунд у форматі відео або зображення);

In-Feed Videos — вбудовані відео тривалістю до 60 секунд;

Hashtag Challenges — створення брендованого контенту довкола хештегу (функція Hashtag Plus надаватиме можливість покупки);

Branded Effects — брендовані маски. Ця функція дає змогу бізнесу безпосередньо впливати на процес створення контенту. Маски можуть бути представлені не лише у форматі 2D, 3D, але й AR на передньому або задньому плані у відео. Ефекти можна об’єднати з хештегами для посилення взаємодії користувача з брендом.

Читайте також:  TikTok розкрив принципи роботи свого алгоритму ранжування

Більшість маркетингових інструментів TikTok були й раніше, але зараз їх об’єднали в один проєкт. Лінійка рекламних продуктів розширюватиметься.

TikTok публічно не розкриває інформацію про ціни на рекламні інструменти, але зазначає, що це залежить від конкретного бренда та масштабу кампанії.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

TikTok розкрив принципи роботи свого алгоритму ранжування

Наступна стаття

Швидкість завантаження мобільної версії сайту: невеликі поліпшення роблять серйозний вплив на конверсію