Другое Интернет-маркетинг

10 кращіх відео роликів 2019 року

Потужні розповіді, гостра сатира, круті повороти сюжету: найкращі рекламні роліки цього року мали всі ці елементи та навіть більше.

Тепер прийшов час оглянути найкращі рекламні кампанії 2019 року та скласти їх рейтинг, навіть якщо важко знайти переможця серед цікавих відео. Ось 10 крутих роликів від світових брендів.

В минулому році AirPods Apple перейшли від символу статусних наушників до масового вибору. Тому не дивно, що бездротовий гаджет став центральним у рекламі бренду на 2019 рік. Ролик Bounce, який дебютував у червні, створив міський пейзаж з чорно-білою артистичністю. Крім того, саундтрек «I learnt some Jazz today» від 21-річного музиканта Tessellated, став, мабуть, найбільш захоплюючою піснею реклами 2019 року.

Реклама бренда Lacoste відома своїми епічними візуальними метафорами, які створює паризька агенція BETC. Попередні відео, «The Big Leap» 2014 року та «Timeless» 2017 року, поставили високу планку для реклами. Цьогорічний ролик «Crocodile Inside» — не виключення; він порівнює розбиті стосунки із зруйнованим будинком.

З кампанією «Burn this Ad» («Спали цю рекламу») будь-хто, хто запустив додаток Burger King в Бразилії і направив свій смартфон на рекламу конкурентів, зможе побачити, як вона миттєво згоряє — в доповненої реальності — і перетворюється в Burger King оголошення. Коли полум’я згасає, у споживачів залишається повідомлення про те, що вони отримали безкоштовний Whopper та адреса найближчого ресторану Burger King.

Якщо вас попросити уявити собі рекламу тематичного парку Діснея, ви, швидше за все, уявите щасливі сім’ї, що обіймають Мікі Мауса, принцесу або Плуто. Агенція BETC Paris відкинула цей старий шаблон, та створила «Маленьку качку», захопливу розповідь, гідну імені Діснея.

З численних кампаній, націлених на допомогу незахищених спільнот, жодна не була більш відзначена, ніж «Changing the Game» («Зміни гри») від Microsoft. Кампанія продемонструвала як геймери, різного віку і фізичних особливостей, увійшли в адаптивний контролер бренду для Xbox One. «Changing the Game» прославляв своїх зірок, які, нарешті, отримують  інтерактивне ігрове поле, на яке вони заслуговують.

Читайте також:  Обсяг ринку інтернет-реклами у 2019 році в Україні склав 12,6 мільярдів гривень

Samsung занурився в лабіринти сторітеллингу, розповідаючи історію актора, який хоче розкрутити рекламу Samsung, щоб просунути своє власне шоу на Netflix та бренд джина. Райан Рейнольдс знав нарешті костюм Deadpool’a. Але це неточно.

Ще один ролик від вічно популярного Райана Рейнольдса, на цей раз спеціально для Aviaton Gin. У цьому ролику Рейнольдс продирається крізь ряд потенційних гасел для бренду, кожен з яких більш безглуздий, ніж попередній.

У рекламі Nike на жіночому чемпіонаті світу з футболу 2019 року фігурували деякі з найбільших зірок спорту, в тому числі австралійка Сем Керр, бразильянка Андресса Алвес, нідерландка Лікі Мартенс, а також 10-річна багатообіцяюча Макена Кук. Протягом трьох хвилин, дівчина занурюється в несамовитий тур по професійній грі.

Напередодні виходу фільму «IT — 2» — Burger King Germany знов протролив свого конкурента-клоуна McDonald’s, запропонувавши свій власний ресторан в якості притулку. Мета #EscapeTheClown – завести всіх любителей фастфуду у найближчий Burger King.

У той час, коли журналісти в усьому світі все частіше стикаються з погрозами насильства, ув’язнення і навіть санкціонованого державою вбивства, жодна кампанія, яка  виступає за вільну пресу, не сказала про це гучніше, ніж «The Truth is Worth It» від агенції Дрога5 для The New York Times. Кожен кадр розповідає детальну, складну історію про те, що стоїть за справжнім розслідуванням NYT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Що очікують маркетологи від наступного року?

Наступна стаття

15 цікавих фактів про діджитал тренди 2020 року