SMM Интернет-маркетинг

Найкращий час для публікацій в соціальних мережах: результати дослідження

Бренди, які активно працюють із соціальними мережами, намагаються визначити найкращий час для своїх публікацій для максимального залучення підписників.

Компанія Sprout Social опублікувала звіт, в якому на основі аналізу відповідей більш ніж 25 000 користувачів виявила найкращий час для публікації в соціальних мережах.

Facebook

Згідно з даними Sprout, у Facebook найчастіше користувачі переглядають публікації щосереди, з 11:00 до 13:00. У четвер і п’ятницю також простежується досить висока взаємодія з постами. В цілому, по буднях, з 9:00 до 15:00 — дуже вдалий час для публікацій.

Facebook best times to post chart

Тут немає жодних справжніх сюрпризів, хоча й цікаво спостерігати зміщення активності у Facebook на середину тижня, в той час як раніше вона припадала на ранок понеділка.

Instagram

Instagram best times to post chart

В Instagram публікації краще розміщувати в середу об 11:00 і в п’ятницю з 10 до 11 ранку. В цілому, можна відзначити, що користувачі стають активнішими після ранкових поїздок на роботу. Ну і звичайно, вихідні — не найкращі дні для публікацій.

Twitter

Twitter best times to post chart

В Twitter історія дещо інша: середа та п’ятниця все ще дають хороші результати, хоча час активності і змінився з середини ранку на 9.

Sprout каже, що вівторок і середа — найкращі дні для публікації твітів в цілому, тоді як субота демонструє найменшу залученість. Твіти також отримують менше залучення після 22:00.

LinkedIn

LinkedIn engagement times chart

Згідно з даними Sprout, найкращий час для публікації в LinkedIn — це в середу (як і раніше), між 9 та 10 ранку та опівночі. Середа, як правило, найкращий день для розміщення на платформі, тоді як найменше залучення відбувається у неділю.

Зрештою, з вівторка по п’ятницю між 9 ранку та 11 ранку, здається, найкраща ставка на розміщення в LinkedIn, з хорошою активністю між 12:00 та 16:00 в середу та четвер.

Читайте також:  Як оптимізувати сайт для голосового пошуку

Як зазначалося, немає єдиного ідеального часу для публікації, яким можна було б перемогти систему. Але ці дані дослідження добре вказують на те, в яку сторону рухатись, і що можна врахувати, плануючи свій підхід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

П’ять нових платформ соціальних медіа: що варто знати маркетологам?

Наступна стаття

10 інструментів, які допоможуть розшифрувати аудіофайли в текст