SMM Другое События

У Києві відбудеться конференція Social Media Week Kyiv

12-13 червня в Києві відбудеться друга міжнародна конференція про соціальні медіа, маркетинг і комунікації Social Media Week Kyiv.

Дводенна подія — частина глобальної мережі Social Media Week і щорічно відбувається у всьому світі, в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Лондоні та інших містах.

Тема Social Media Week 2019 — STORIES. Кількість користувачів соціальних мереж дедалі зростає і, за прогнозами, до 2020 року досягне майже 5 мільярдів. Соціальні мережі стали найвпливовішою платформою для сторітеллінгу. Але, «With Great Influence Comes Great Responsibility» — ми несемо відповідальність за те, про що і як розповідаємо своїй аудиторії.

З доповідями на конференції в Києві виступлять:

  • Андрій Скоцик, Head of Digital Marketing в Укрпошта
  • Михайло Кудла, Bolt (Taxify), ex-Google
  • Максим Ровінській, Head of Сommunications благодійної організації “100% LIFE”  (All-Ukrainian Network of People Living with HIV)
  • Дарина Даниленко, Head of PR в Opendatabot
  • Євген Мокін, Founder / CEO в Median ads. стратег performance-маркетингу, фахівець комплексного інтернет-просування з data-driven підходом
  • Людмила Шик, Account Manager в SimilarWeb

Загалом конференція об’єднає близько 20 спікерів з Європи і України. Організатори події — компанія Depositphotos обіцяють учасникам найкращі кейси від професіоналів українського і міжнародного бізнесу.

Конференція надасть можливість представникам бізнесу, стартапів, креативної індустрії, маркетингу та ЗМІ обмінятися досвідом і унікальними професійними знаннями.

Подія відбуватиметься в найбільшій фотостудії Східної Європи — Lightfield Productions.

Нагадаємо, в Україні Social Media Week вперше успішно відбувся в листопаді 2018. Спікерами стали експерти в маркетингу і соціальних медіа з BBC, Wix, PromoRepublic і Gud.Berlin. А також в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун і мер Києва Віталій Кличко.

Дізнатися більше про конференцію та придбати квитки можна за посиланням.

Читайте також:  10 інструментів, які допоможуть розшифрувати аудіофайли в текст

Слідкуйте за новинами на сторінці в Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Facebook F8: які зміни чекають на Instagram

Наступна стаття

4 речі, які всі менеджери повинні знати про цифрову трансформацію (але більшість не знають)