Интернет-маркетинг

Ринок цифрової реклами: прогноз на 2020 рік

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) оприлюднила результати рекламного року і дала прогноз об’ємів на 2020 рік.

В прес-релізі зазначено, що члени ВРК все ще дискутують щодо тлумачення окремих каналів комунікації та їх подальшої класифікації. Мова йде не тільки про інтернет, але і про Digital Out of Home Media, і про PayTV. Наразі класифікація Digital реклами в Україні максимально наближена до стандартів IAB, які використовуються в 47 країнах світу, включаючи США, Канаду та 25 країн Європи.

Деякі види рекламних і маркетингових комунікацій взагалі випадають із зони дослідження ВРК – наприклад, рекламний production (вивіски, сувенірка, поліграфія, ролики), виставкова діяльність компаній.

Нас насамперед цікавить Digital реклама, а також порівняння її обсягів з іншими каналами масової комунікації.

Частка бюджетів на Digital рекламу в 2019 році склала 44,1% від усього ринку, і в 2020 році збільшиться до 47%. В наступному році українські компанії на онлайн комунікації витратять більше, ніж сукупно на ТВ та OOH.

З врахуванням динаміки розвитку інтернет реклами в Україні, вже в 2021 році доля бюджету на Digital складатиме понад 50%. Таким чином ми повторимо шлях США, Великобританії та інших країн, де понад половину рекламних бюджетів інвестують в онлайн комунікації.

Digital реклама залишається головним драйвером рекламного ринку України. Зростання рекламиних бюджетів на Digital в наступному році на 31% — цей показник вищий, ніж у будь-якого офлайн медіа. Це дозволяє усьому рекламному ринку демострувати високий тепм росту в 22%.

Враховуючи загальну динаміку ринку, зростання бюджету на онлайн рекламу в 2020 році для різних індустрій в Україні складатиме від 20% до 40%, в залежності від рівня медіаінфляції та конкуренції.

Читайте також:  Геолокаційні технології в маркетингу


При підготовці матеріалу використані матеріали прес-релізу ВРК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Google назвав найпопулярніші пошукові запити 2019 року в Україні

Наступна стаття

Як провести аудит контенту, та якими сервісами користуватися?