Як привернути трафік на сайт.Ч.2

Як привернути трафік на сайт.Ч.2

8 хвилин

Змiст

Продовжуємо нашу розповідь про те, як отримати більше трафіку на сайт. Перша частина матеріалу тут.

Якісні зворотні посилання

Щоб залучити трафік на сайт, йому потрібно займати високе місце в пошукових системах. Для цього ваш ресурс повинен зарекомендувати себе авторитетом у своїй галузі. Один зі способів зробити це, крім описаної вище моделі кластерних тем, — отримати якісні зворотні посилання. Якщо сайти з високим авторитетом посилаються на ваш ресурс, довіра до нього зростає.

Ірина Ніка, старший контент-стратег в HubSpot, каже: «Є два основних способи, завдяки яким високоякісні зворотні посилання можуть допомогти залучити більше відвідувачів на сайт: підвищення рейтингу та стимулювання реферального трафіку. З одного боку, зворотні лінки є одним з найбільш важливих факторів ранжування для кожної великої пошукової системи. Розміщуючи їх на відповідних веб-сайтах, ви поліпшите свій рейтинг у пошуковій видачі та, як наслідок, збільшите органічний трафік.

З іншого боку, зворотні посилання також залучають значний обсяг реферального трафіку. Ви побачите його, якщо вас згадали в статті, яка вже добре зарекомендувала себе за ключовими словами з великим об’ємом пошуку та отримує постійний потік відвідувачів».

Відеомаркетинг

Відеомаркетинг став одним з основних пунктів успішної контент-стратегії майже кожного сучасного бренду. Згідно зі звітом Cisco, до 2022 року на відео буде припадати 82% трафіку. Почніть впроваджувати його у свою стратегію якомога швидше, якщо ви ще цього не зробили.

Ви можете створювати відео для Instagram або Facebook-історій, live відео, IGTV, Facebook Watch, новинних стрічок, YouTube і т.д.

SEO інструменти

Щоб залучити трафік на сайт важливо зрозуміти, як працюють базові інструменти SEO, такі як Google Analytics, Ahrefs і SEMrush. Вони допоможуть вам дізнатися і проаналізувати, що працює на вашому сайті, а що ні. І ви зможете придумати ідеї для контенту, який має потенціал до залучення масового трафіку.

Читайте також:  Google Ads більше не підтримує прямі продажі в магазині

Повторна оптимізація контенту

Повторна оптимізація — це процес поновлення старого контенту блогу для генерування більшого трафіку та потенційних клієнтів. Адже багато щомісячних переглядів блогів і лідів приходять зі старих постів.

Така тактика найкраще підходить для блогу, який існує вже кілька років, тому що вам потрібно генерувати суттєвий обсяг органічного пошукового трафіку, створити критичну масу підписників і мати значну кількість матеріалу.

Наприклад, знайдіть хороший пост в блозі та додайте до нього актуальне відео. Або, якщо у вас є хороший подкаст, напишіть повідомлення в блозі на цю тему. Використання контенту, який добре зарекомендував себе, продовжить залучати трафік на ваш ресурс.

Оптимізація голосового пошуку

Голосовий пошук стає все важливішою областю для ранжування. Згідно з дослідженням PwC, 65% респондентів у віці від 25 до 49 років розмовляють зі своїми пристроями з підтримкою голосового зв’язку хоча б раз в день.

Ось кілька порад для початку:

  • Дослідіть довгі ключові слова: коли люди використовують голосове введення, вони говорять повними реченнями. Щоб оптимізувати пошук, почніть досліджувати довгі ключові фрази.
  • Пишіть контент, який відповідає  на питання вашої аудиторії.
  • Оптимізуйте фрагменти тексту: електронні помічники, такі як Alexa і Google Home, шукають короткі відповіді. Написання стислих підсумків у ваших публікаціях полегшує пошуковим системам та розумним помічникам пошук потрібної їм відповіді.

Локальне SEO

Якщо ваша компанія є спеціалізованим магазином, важливо враховувати місцевий SEO. Що це означає? Для збору інформації пошукові системи використовують такі дані як локальний контент, сторінки соціальних профілів, посилання на ресурс, щоб надати користувачеві найбільш релевантні розміщенню результати.

Наприклад, коли хтось набирає в Google «краща піца поруч зі мною», результати генеруються за місцем розташування користувача. Такий інструмент як Google My Business допомагає компаніям управляти списками каталогів, щоб вони показувалися в результатах локального пошуку.

Читайте також:  Навіщо Ілон Маск впроваджує посилання X/Twitter без заголовків?

Насамперед:

  • Переконайтеся, що ваше ім’я, адреса та номер телефону збігаються на сторінках Google My Business та в соціальних мережах.
  • Досліджуйте актуальні пошукові терміни, використовуючи інструмент Google Trends, який аналізує популярні запити в різних регіонах.

А/B тестування

Якщо ви в чомусь сумніваєтеся – тестуйте свої гіпотези.

A/B-тестування, або спліт-тест допомагає визначити, яка версія кампанії працює найкраще. Такі тести можуть дати ключову інформацію про вашу аудиторію. Отже, ви зможете створити індивідуальний контент і пропозиції саме для ваших користувачів. Деякі інструменти A/B-тестування ми розглядали в попередніх матеріалах.

Внутрішні посилання

Одна з основних цілей бізнес-блогу — спонукати користувача продовжити читати інші сторінки вашого сайту. Ось чому внутрішні посилання — посилання на інші статті вашого ресурсу — дуже важливі. Коли відвідувачі поглиблено вивчають матеріали вашого сайту, вони з більшою ймовірністю конвертуються і стають прихильниками бренду.

Технічне SEO

Технічна частина SEO зосереджена на серверній частині сайту, щоб технічно організувати та налаштувати сторінки. Сюди входять такі елементи, як швидкість завантаження, індексування та багато іншого. Ось кілька простих порад, з чого можна почати налаштування технічних аспектів SEO.

Виправіть посилання, що не працюють та перелінкування

  • Створіть карту сайту XML для ваших піддоменів
  • Налаштуйте метатеги
  • Додайте заголовки та підзаголовки на тематичні сторінки

Активно спілкуйтеся зі спільнотами вашого бренду

Спільноти бренду в соціальних мережах допомагають постійно залучати трафік на сайт. Ви можете створити групи в Facebook, Twitter та в LinkedIn спеціально для своїх підписників. Там ви можете активно спілкуватись і посилатись на сайт.

Крім того, це відмінний спосіб взаємодіяти та дізнаватися більше про вашу аудиторію в міру її розвитку.

Тематичні пропозиції

Тематичні пропозиції — хороший спосіб отримати більше потенційних клієнтів. Вони варіюються в залежності від того, на якому етапі подорожі знаходиться покупець. Це можуть бути вебінари, чек-листи, дослідження, відео інструкції, демонстрації переваг продукту та багато іншого.

Читайте також:  Як підвищити ефективність рекламних оголошень в Google Ads для збільшення продажів

Взаємодія зі ЗМІ та зв’язки з громадськістю

Освітлення вашої діяльності в ЗМІ – ще один метод підвищити впізнаваність бренду та відвідуваність сайту. Якщо ваші команди з маркетингу та зв’язків з громадськістю працюють злагоджено, можна успішно генерувати трафік і підняти репутацію компанії.

Поява у ЗМІ забезпечує гарне зовнішнє підтвердження вашої компанії. Історії про нові продукти або послуги, культуру вашої компанії, а може й про лідерство в галузі — все це може стати відмінним стимулом для користувача, який раніше навіть не чув про ваш бренд.

Кнопки соціальних мереж

Кнопки «Поділитися» в соціальних мережах — це посилання, які дозволяють читачам ділитися контентом в соціальних мережах. Таким чином, ваші підписники стануть промоутерами контенту, трафік збільшиться.

Як можна спонукати людей ділитися вашим контентом? Ось кілька порад для початку:

• Створіть корисний і захопливий контент

• Додайте мультимедіа, такі як зображення, відео, інфографіка та інше.

• Попросіть користувачів поділитися контентом в соціальних мережах

Оптимізація CTR

Як тільки ваш контент буде опублікований, і ви почнете ранжуватися в пошукових системах, переконайтеся, що люди читають ваші пости. Рейтинг CTR вимірює число кліків по ваших публікаціях і порівнює його з кількістю користувачів, які переглянули посилання на ваше повідомлення (наприклад, цільову сторінку, електронну пошту або рекламу).

Відмінним інструментом для вимірювання вашого органічного CTR є Google Search Console. Щоб залучити більше користувачів, напишіть переконливі, відповідні метаописи та короткі заголовки.

Використовуйте навчальні матеріали

Один з видів контенту, який завжди привертає трафік, — це освітній контент. Якщо ви створюєте курси, сертифікації або публікації, засновані на знаннях, корисних вашій аудиторії, ви, ймовірно, побачите збільшення трафіку.

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

Статті по цій темі

Як привернути трафік на сайт. Частина 1

Як привернути трафік на сайт. Частина 1

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: