SMM

Instagram запустив сервіс Reels — аналог TikTok. Створювати відео в Україні не можна

Instagram оголосив про запуск сервісу для створення коротких відео Reels. Він дає змогу створювати та ділитися 15-секундними відео з ефектами та звуками. Користувачі з України зможуть тільки переглядати подібний контент.

Як працює Reels

За допомогою Reels користувач може створити 15-секундне відео, застосувавши різні візуальні ефекти, музику та звуки, функцію прискорення або уповільнення. Ролик можна записати як з одного дубля, так і об’єднати раніше створені відеозаписи. У Reels також можна увімкнути зворотний відлік — запис почнеться через 3 секунди.

Створеним роликом можна поділитися в стрічці Instagram, сторіз, а також у спеціальному розділі Explore — тоді Reels зможуть побачити всі користувачі. Там також можна ставити вподобання та залишати коментарі, а кращі ролики з’являться в списку «Рекомендовані». Вкладка Reels з’явиться й на сторінці профілю.

Чому не можна створити ролик в Україні

5 серпня 2020 року сервіс запустився в 50 країнах. У яких саме — ніде не вказано. У компанії говорять, що працювати сервіс буде в країнах, де Facebook володіє правами на використання музики: Україна до списку не входить. Саме з цієї причини, користувачі з України зможуть лише переглянути ролики Reels, проте не будуть чути музику.

Джерело: Socialmediatoday.com

Читайте також:  Instagram дозволив закріплювати кращі коментарі в публікаціях

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

5 ключових інструментів для покращення SEO вашого контенту

Наступна стаття

Геолокаційні технології в маркетингу