Другое

Масштабний збій додатків і месенджерів на пристроях iOS

Багато популярних додатків, таких як Spotify, Pinterest, Tinderперестали працювати на пристроях iOS. Масштабний збій зачепив також українські сервіси — протягом декількох годин мобільні додатки банків na їх канали в месенджерах були недоступні користувачам.

За інформацією The Verge, збій міг статися з вини Facebook. Згідно попередніх звітів, проблема викликана пакетом розробки програмного забезпечення Facebook (SDK), який використовують для управління логінами користувачів.

Гарна новина полягає в тому, що з Google Analytics такі проблеми неможливі. Уявіть собі, що більшість користувачів не змогла б увійти до онлайн-магазинів.

У соціальних мережах з’явилися повідомлення про збої додатків при їх запуску на iPhone та iPad, також інформація з’явилася на сайті DownDetector.com.

В Facebook и Instagram произошел масштабный сбой — The Bell

При цьому, зазначає The Verge, додатки можуть бути запущені, якщо пристрій знаходиться в автономному режимі, але в інших випадках їх функціональність буде повністю порушена. При цьому додатки на Android продовжували працювати в звичайному режимі.

Сьогодні вранці Facebook повідомив на платформі для розробників про те, що його програмне забезпечення має проблеми. «Ми знаємо і вивчаємо збільшення кількості помилок в iOS SDK, що призводить до збою деяких додатків», — заявили в компанії.

Читайте також:  Креативний відділ UAMASTER стає креативною агенцією Kyiv Signals

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

7 помилок у рекламі на Facebook, які можуть поглинути ваш маркетинговий бюджет (та як їх уникнути)

Наступна стаття

Як ефективно використовувати власні дані