Перевірені тактики email-маркетингу із власного досвіду

Перевірені тактики email-маркетингу із власного досвіду

4 хвилини

Змiст

Попри те, що сьогодні є безліч цифрових каналів зв’язку, електронна пошта була та залишається одним із кращих способів підтримувати зв’язок із вашими клієнтами. Поштовий маркетинг відомий своєю високою рентабельністю інвестицій, і з майже 4 мільярдами активних користувачів електронної пошти є величезна потенційна аудиторія, яка зацікавлена ​​у ваших розсилках.

Ми в UAMASTER перейшли позначку 300-ї розсилки: це — чотири роки експериментів, сегментування клієнтської бази та показників відкриття від дуже сумних до високих. Ми відверто писали про найгірший лист, та про те, як оживити неактивних підписників в розсилках. За ці роки в нас накопичилося досить багато висновків, якими ми хочемо поділитися. Вони не є якимись надзвичайними, але кожен із них став нашим власним досвідом.

Напишіть хороший заголовок листа

У вас може бути чудове повідомлення електронної пошти з найкориснішим контентом, але який у цьому сенс, якщо ви відправите його з поганим заголовком. Використовуйте емоції, щоби викликати реакцію підписників, та подумайте про додавання смайликів, щоби трохи підняти настрій. Згідно з останнім дослідженням, використання емодзі в темі листа підіймає клікабельність.

Тестуйте свої email кампанії

Спліт-тестування вашої маркетингової кампанії електронною поштою — один із кращих способів зрозуміти, що подобається вашій аудиторії. За своєю суттю, спліт-тести дають змогу експериментувати з різними маркетинговими стратегіями, поки ви не знайдете те, що знаходить відгук у вашої аудиторії. Ми вже раніше писали про а/в тестування 1 і 2. Якщо ви вагаєтесь, що саме потрібно протестувати, ось майже 100 ідей для спліт-тестування. Ви обов’язково знайдете в цьому списку щось корисне для себе.

Оптимізуйте час відправлення

Знайдіть відповідний час для відправлення листа електронною поштою. Він рідко припадає на вихідні, але щодо іншого вам доведеться провести невелике дослідження. Вибір вдалого часу — одна з найважливіших частин будь-якої маркетингової кампанії електронною поштою, адже збільшує ймовірність відкриття повідомлення. Про це був наш матеріал “Как создать рассылку, которую хотелось бы читать”.

Читайте також:  UAMASTER is the Perfect Blend of Futuristic Vision and Fresh Ideas : Eugen Shevchenko

Персоналізуйте та сегментуйте базу підписників

Про персоналізацію ми дуже детально писали в декількох статтях: “Сегментируй или не отправляй” та “Персоналізуйте і сегментуйте: як збирати дані про користувачів в email маркетингу”.

Персоналізуйте листи, не обмежуючися лише ім’ям клієнта. Застосовуйте сегментування користувача за давністю покупки, геолокацією чи видом товару та надсилайте унікальний та індивідуальний контент.

Важливо мотивувати користувача залишити дані про себе. Найкращий мотиватор — знижка, купон, промокод на покупку чи безкоштовна доставка. За відсутності альтернативи можна використати речення — «Заповніть додаткові поля, щоби ми могли надавати вам найактуальнішу інформацію», але це слабка мотивація для обміну інформацією.

Налаштуйте електронну пошту на основі реальної поведінки клієнтів

Коли ваші читачі найчастіше відкривають свої електронні листи? Де вони розташовані на шляху покупця? Маркетинг — пошук того, що працює для вашого бізнесу. Кожен із нас розуміє, що не всі відносини однакові, але не всі можуть застосувати цю ідею щодо відносин із клієнтами.

Надсилайте менше листів, але регулярно

Про те, що листи повинні надсилатися регулярно не говорив тільки ледачий. Ми будемо Капітаном Очевидністю, сказавши, що саме в послідовності та регулярності лежить одна зі складових успіху email маркетингу.

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Cвіжі публікації

SMM від Теда Лассо: неймовірна комунікація в Twitter

SMM від Теда Лассо: неймовірна комунікація в Twitter

Google Analytics 4 vs Universal Analytics. У чому різниця?

Google Analytics 4 vs Universal Analytics. У чому різниця?

Що очікувати маркетологам від нового СЕО Twitter Лінди Яккаріно

Що очікувати маркетологам від нового СЕО Twitter Лінди Яккаріно

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: