Другое События

Станьте PPC-спеціалістом за 1 місяць!

6 липня старт онлайн курсу «Контекстна реклама». Вас чекають 15 практичних занять, 10 домашніх завдань і рекомендації до них, 2 лектора на кожному занятті. А по закінченню навчання нагородження кращих студентів.

Про користь

За 1 місяць навчання ви дізнаєтесь про принципи роботи основних рекламних інструментів, навчитесь самостійно налаштовувати, запускати, аналізувати і оптимізувати рекламні кампанії в Google, Facebook, Instagram і YouTube, зможете грамотно інтерпретувати звіти в Google Analytics.

Про викладачів

Людмила Беглоян
Senior PPC-спеціаліст UAMASTER

Досвід практичної роботи в контекстній рекламі більше 7-ми років. Виступає на онлайн-конференціях і семінарах з інтернет-маркетингу. Людмила веде кампанії для клієнтів агентства з багатьох сфер бізнесу.

Вадим Литвиненко
Senior PPC-спеціаліст UAMASTER

Досвід роботи в сфері контекстної і таргетованої реклами більше 7-ми років. За цей час працював з більш ніж 50 клієнтами з різних сфер на вітчизняному і зарубіжних ринках. Досвід викладання більше 5-ти років.

Марина Федоренко
Senior PPC-спеціаліст UAMASTER

Досвід роботи в сфері контекстної і таргетованої реклами більше 5-ти років. Любить складні проекти і нові виклики, де потрібно втілювати комплексні рішення при використанні широкого пулу інструментів digital-маркетингу. Досвід викладання більше 5-ти років.

Про формат

Навчання проводитиметься онлайн на спеціальній освітній платформі. Вибирайте зручний для вас формат:

/ Доступ до live трансляції, відеозаписів, презентацій, додаткових матеріалів, домашніх завдань зі зворотним зв’язком до кожного з них, 30 хвилин індивідуальних консультацій з лекторами

// Доступ до live трансляції, відеозаписів, презентацій та додаткових матеріалів

Дивіться програму і реєструйтесь >>

Читайте також:  Нові безкоштовні курси від Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

8 метрик, необхідних маркетологу

Наступна стаття

У Twitter з’явився новий тип постів — голосові твіти