4 причини включити відео у вашу маркетингову стратегію

4 причини включити відео у вашу маркетингову стратегію

5 хвилин

Змiст

Дванадцять років тому Стів Джобс поклав відеоролики в наші кишені з першим iPhone. З того часу відео змінило способи споживання контенту та нашої взаємодії одне з одним: від безперервних переглядів серіалів на стримінгових сервісах, підвищення обізнаності про різноманітні дослідження у сфері охорони здоров’я на зразок ALS Ice Bucket Challenge, до трансляції важливих моментів друзям у Facebook. Прийняття рішень про покупки теж часто приймаються на основі онлайн-відео.

Відео впливає не тільки на наше повсякденне життя, але й на результати бізнесу. Для багатьох організацій воно вже є неодмінною частиною комплексного маркетингу. Для інших — лише зараз стає важливою тактикою їхніх стратегій зростання бізнесу, чи то використовують вони відео для охоплення та конвертації нових клієнтів, чи для збільшення залученості, чи для підвищення віддачі від інвестицій та для багато чого іншого. Оскільки 72 % людей вважають за краще дізнаватися про продукт або послугу за допомогою відео, стає все більш очевидним, що це — частина всеохопної маркетингової стратегії.

Ось чотири причини, які переконають вас почати використовувати відео, якщо ви ще цього не робите.

Відео надає важливі дані аналітики

Для маркетологів відео — це не просто спосіб розповісти гарну історію і зв’язатися з клієнтами. Відео дуже зручно вимірюється, і може дати маркетологам глибоке розуміння того, як їхній контент оцінює аудиторія. Відео може навіть показати повернення інвестицій. Такі метрики, як перегляди роликів, повтори або навіть дані, коли відео зупиняється, дають маркетологам розуміння того, що їм потрібно для оцінки ефективності відео або для визначення того, як ролики безпосередньо впливають на підсумкові показники бізнесу.

Наприклад, для бренду догляду за волоссям Milbon, аналіз переглядів відео й коефіцієнтів завершення дав змогу компанії створювати більш релевантний контент, який хотіли бачити їхні клієнти. Цей рівень орієнтованості на споживача має важливе значення в конкурентному середовищі.

Читайте також:  Топ-40 кращих досліджень і звітів в контент-маркетингу за версією ClearVoice

Відео можна оптимізувати для різних платформ

Створення відеокампанії — це тільки половина завдання. Інша частина полягає в підтримці та постійному вдосконаленні кампанії. Деякі типи відео, наприклад, інтерв’ю або стрим, працюють краще в соціальних мережах, ніж на інших каналах. А GIF-файли пропонують коротший шлях до зрозуміння сенсу предмета та кращий мобільний досвід. Дуже важливо, щоби відео відповідало різним очікуванням щодо перегляду на кожній платформі.

Звичайна людина проводить чотири години на день на своїх пристроях. Для маркетологів це означає величезну кількість можливостей для взаємодії з аудиторією. Але необхідно бути впевненим, що їхній відеоконтент оптимізований для перегляду на мобільних пристроях із підтримкою різних платформ, на яких відео щодня використовується в соціальних мережах, на сайтах компаній, через потокові сайти й багато іншого. Крім того, усе більше компаній запускають свої власні мобільні додатки, щоби глядачі мали доступ до відео, розроблені спеціально для мобільних пристроїв.

Відео можуть бути вбудовані в робочі процеси

Інтеграція відео в сучасні бізнес-додатки, такі як платформи автоматизації маркетингу, наприклад, Marketo, є ще одним важливим компонентом успішної відео стратегії. Маркетологи щодня використовують багато інструментів, щоби стимулювати генерацію потенційних клієнтів, SEO, соціальний маркетинг, і багато інших, тому відео робить робочий процес ефективнішим. Наприклад, компанія Xero, що займається розробкою програмного забезпечення для онлайн-бухгалтерії, виявила, що наявність відеозв’язку безпосередньо в робочому процесі Marketo є одним із ключових чинників утримання своїх клієнтів, оскільки відео здатне підтримувати кожен етап життєвого циклу клієнта.

Це не так складно, як здається

Однією з найбільш значних змін за останнє десятиліття, став перехід від високопродуктивного відеоконтенту з використанням скриптів до більш автентичного та згенерованого користувачами відео. Це означає, що брендам не потрібно витрачати величезні гроші з бюджету на створення фірмових відеороликів. У наші дні їх легше створювати, ніж будь-коли, і ми бачимо, що все більше компаній, таких як Dunkin ‘Brands, нарощують зусилля зі створення власного відео для збільшення використання цього формату і, фактично, для економії грошей.

Читайте також:  Шість порад для початківців в цифровому маркетингу

Що ще краще, здебільшого смартфони забезпечують професійну якість відео за умови мінімального навчання користувача, тому нема потреби вкладати гроші в дороге обладнання.

Коли відео стає вбудованим компонентом у маркетингової стратегії та належним чином використовує дані про продуктивність, компанії можуть очікувати вищої активності потенційних клієнтів, кращих показників конверсії та потужного загального впливу на бізнес.

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Популярні сайти в Україні – серпень 2021

Популярні сайти в Україні – серпень 2021

Реклама в TikTok – переваги для українського бізнесу

Реклама в TikTok – переваги для українського бізнесу

Найголовніші результати звіту про стан маркетингу від HubSpot

Найголовніші результати звіту про стан маркетингу від HubSpot

Статті по цій темі

Евгений Шевченко: “Ремаркетинг уже не торт”

Евгений Шевченко: “Ремаркетинг уже не торт”

10 кращіх відео роликів 2019 року

10 кращіх відео роликів 2019 року

Повышение конверсии сайта

Повышение конверсии сайта

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: