Дорожня карта Google Ads API на 2025 рік: що очікувати розробникам та маркетологам?
PayPal запускає рекламну платформу PayPal Ads
Meta впроваджує метрику «Перегляди» як основний показник контенту
5 хвилин
З тією швидкістю, з якою сучасні технології ростуть і розвиваються не дивно, що все, що залежить від них, повинно рухатись з такою ж шаленою швидкістю. Цифровий маркетинг не виключення.
З постійними оновленнями, новими методами та змінами в алгоритмах, діджитал маркетологи часто намагаються просто йти в ногу. Знання ж тенденцій, що виникають і залишаються, є життєво важливою частиною того, щоб залишатись в топі цієї гри.
З наближенням нового десятиліття, ось деякі з основних маркетингових тенденцій 2020 року.
Навряд чи ми знаємо того, хто до сих пір не використовує соціальні мережі. Враховуючи їх всюдисущий характер, вони стали невіддільною частиною цифрового маркетингу. Що може бути не таким очевидним як кількість користувачів, що здійснюють покупки в соціальних мережах. Будемо Капітаном очевидністю і скажемо, що саме тут знаходяться величезні можливості для бізнесу.
А між іншим, 72% користувачів Instagram придбали продукт в цьому додатку. Вражає? Ще більш дивовижними є результати опитування понад 4000 користувачів Pinterest, які виявили, що 70% використовують його для пошуку нових, цікавих товарів.
Ці платформи спростили продавцям застосування можливостей соціальних мереж для приваблення клієнтів. Незалежно від того, використовуєте ви Facebook, Pinterest чи Instagram, в інтернет-магазинах тепер створюйте Shoppable публікації, а користувачі робитимуть покупки прямо з них. Соціальні мережі надають магазинам можливість швидко та легко знаходити нових клієнтів, скорочуючи лунку продажів і полегшуючи процес покупки.
Очікується, що протягом 2020 року Shoppable публікації стануть нормою.
Останніми роками як доповнена (AR), так і віртуальна (VR) реальності стали дуже популярними та стають одним з ведучих трендів в маркетингу. Очікується, що у 2020 році AR перевершить по популярності VR, не дивлячись на попереднє його лідерство.
Багато великих компаній вже використовують AR. В IKEA, наприклад, є додаток, який дозволяє перед покупкою візуалізувати, як будуть виглядати меблі в їхньому домі.
Теперішні покупці шукають нових вражень онлайн, і для багатьох це означає більшу інтерактивність. Згідно з дослідженням, 91% користувачів шукають візуального й інтерактивного контенту. На це є декілька причин:
2020 рік обіцяє бути роком персоналізованого маркетингу. Користувачі досить вправні у блокуванні типової реклами, яка їх не цікавить. Відповідно, традиційні засоби реклами стають менш ефективними. Що ж тоді можна зробити? Персоналізувати відносини з користувачами!
При опитуванні 1000 осіб, 90% відзначили, що їм подобається персоналізація. Важливішим є той факт, що 80% визнали, що з більшою ймовірністю співпрацюватимуть з компанією, яка запропонує їм індивідуальний підхід.
Списки адрес електронної пошти – старий добрий інструмент маркетологів, і вони добре піддаються персоналізації. Сегментовані списки з персоналізованими розсилками працюють краще, ніж звичайні електронні листи, підправлені на весь список. Не втратьте можливість по-справжньому поспілкуватись зі своєю аудиторією.
Ті, хто займаються цифровим маркетингом, знайомі з пошуковою автоматизацією, а тепер Google оголосив про оновлення Google Ads, які, вірогідно, приведуть до того, що автоматизація і “розумні” ставки стануть новою нормою.
Google Ads використовує машинне навчання для оптимізації ставок рекламодавців. Це дає користувачам декілька нових можливостей, які дозволять максимізувати конверсію, в тому числі:
Протягом декількох років гасло “контент – король” був аксіомою цифрового маркетингу. І він залишається вірним для наступного року.
Високоякісний контент дозволяє компаніям показувати свій досвід і прямо спілкуватись з клієнтами. Тому створення високоякісного контенту є обов’язковою умовою для будь-якої маркетингової стратегії.
У 2019 році відеоконтент став одним з основних діджитал-трендів. Оскільки користувачі добре реагують на відеоконтент, він буде залишатись важливим у 2020 і наступних роках.
Не пропустіть можливостей популярної тенденції живого відео. В середньому, live відео на Facebook Live та Instagram Live дивляться в три рази довше, ніж записані. Щоденний час перегляду відео в прямому ефірі Facebook зріс в чотири рази за один рік. Live відео дають у шість раз більше взаємодій, ніж традиційне відео.
Верхня позиція пошукової видачі тепер знаходиться на нульовій позиції. Це сніпет, що показує фрагмент тексту над результатами пошуку. Він часто надає інформацію, що стосується пошукового запиту, а також надає посилання на сторінку, з якої інформація береться.
Нульова позиція – це перший, а іноді і єдиний результат, який бачать деякі користувачі.
Не дивлячись на те, що багато трендів залишаються незмінними протягом останніх декількох років, власники бізнесу розуміють, що маркетинг продовжує змінюватись надшвидкими темпами. Ті, хто хоче отримувати високоякісних клієнтів, повинні постійно змінюватись і адаптуватись до змін цифрового світу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
performance_marketing_engineers/
Послуги digital маркетингу для середнього та великого бізнесу. Digital стратегія. Performance маркетинг. Веб-аналітика.
Ми зосереджені на створенні креативних стратегій, бренд-комунікацій, нестандартних механік і діджиталу.
School of Digital Advertising UAMASTER – навчаємо новим цифровим дисциплінам. Переходь на сайт і знайомся з програмою курсу "Digital маркетинг"
Професійне налаштування Google Analytics 4 Коректний збір даних в GA4. Зрозуміла та корисна звітність.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: