Як ефективно використовувати відео в email розсилці

Як ефективно використовувати відео в email розсилці

8 хвилин

Змiст

Про те, що email-маркетинг — ефективний та недорогий інструмент, ми зробили стільки матеріалів, що не будемо повторюватися. Ось лише кілька статей, які досі не втратили актуальності: 1, 2, 3.

За правильного планування та управління email-маркетинг може стати потужним інструментом для залучення щораз більшої інтернет-аудиторії. Давайте розглянемо, як ефективно використовувати відеомаркетинг у розсилці, і дізнаємося, як саме вбудовувати відео у свій електронний лист!

Переваги відеомаркетингу в розсилці

Оскільки відео — надзвичайно популярний метод у маркетингу (83 % маркетологів вважають, що його популярність тільки зростатиме), додавання відео ролика у вашу розсилку може привернути увагу підписників і збільшити кількість конверсій.

Крім того, чи знаєте ви, що понад 80 % компаній використовують відео у своїх маркетингових стратегіях? Природно, тому що відео дає відмінне зростання конверсій.

Листи з відео виділяються серед інших повідомлень потоку електронної пошти. Перевага полягає в тому, що відео зачіпає глядачів і прискорює взаємодію з ними. Нижче наведені додаткові переваги відео email-маркетингу:

 • Легко сприймається — відео мають велике значення для ваших маркетингових планів, оскільки вони привертають увагу глядачів. Підписники вважають їх цікавішими, ніж листи зі звичайним текстом. Отже, відеоелектронна пошта, ймовірно, матиме більший вплив на глядачів.
 • Економія часу — відправка відео електронною поштою економить час, як відправників, так і одержувачів. Воно дає інформацію про продукт або послугу за менший час і спрощує розуміння складних предметів.
 • Проникаючий маркетинговий інструмент — відео можуть швидко стати вірусними. Вони мають винятковий спосіб вираження та донесення повідомлень. Глядачі позитивніше відгукуються про продукт після перегляду відео.
 • Підвищення рейтингу в пошуковій видачі — суперперевага відео email-маркетингу — підвищення рейтингу в пошуку Google. Усі ми знаємо, що популярність онлайн-відео зростає і привертає більше уваги, ніж звичайний текст. Поширення відео роликів призводить до більшої кількості публікацій у соціальних мережах і, як наслідок, до більшої впізнаваності бренду.
Читайте також:  Реклама в Instagram Reels тепер доступна для більшої кількості маркетологів

З чого почати?

Ось кілька аспектів, про які треба подумати перш ніж ви почнете використовувати відеоролики в електронній розсилці:

Сплануйте свою кампанію

Перш ніж почати, поставте питання: яка мета цієї кампанії? Наприклад, для підвищення обізнаності, оголошення подій, залучення потенційних клієнтів тощо. Під час планування кампанії керуйтеся наведеними нижче рекомендаціями:

 • Позначте свою кампанію конкретними маркетинговими стратегіями.
 • Проведіть ретельне дослідження. Визначте своїх конкурентів.
 • Визначте вашу цільову аудиторію.
 • Складіть свій маркетинговий бюджет і дотримуйтеся його.

Короткі ролики популярніші, ніж довгі

Великі ролики не завжди можуть «зачепити» аудиторію. Якщо відео буде тривати кілька хвилин, ви ризикуєте втратити свою аудиторію. Вибирайте або знімайте цікаві та короткі ролики тривалістю від однієї до двох хвилин.

Поділіться відео на декількох каналах

Якщо ви знімаєте власні ролики, розмістіть їх на популярних платформах, таких як YouTube або Vimeo, щоби зробити його більш помітним і поширеним. Ці платформи абсолютно безкоштовні та відмінно зарекомендували себе для залучення трафіку, потенційних клієнтів і розвитку вашого бренду.

Перевіряйте відеоролики перед розсилкою

Завжди перевіряйте своє відео, перед тим як відправляти його на різні канали. Для цього ви можете спочатку поділитися своїм відео з друзями та групою колег, перш ніж опублікувати його, та запитати їхньої думки. Їхні відповіді можуть стати щирим зворотним зв’язком, необхідним для подальших поліпшень.

П’ять способів використовувати відео в розсилці:

 • Використовуйте відео для бонусного контенту, щоби порадувати своїх підписників.

Усі люблять подарунки та сюрпризи. Вашим читачам, безумовно, сподобаються додаткові бонуси.

 • Якщо вам складно придумати нестандартні ідеї для змісту електронної пошти, яка демонструє індивідуальність компанії, подумайте про те, щоби залучити YouTube.

Наприклад, лист від косметичної компанії Glossier, у якому вбудоване просте відео від інфлюенсерки Glossier, що демонструє глядачам її ранковий догляд із використанням продуктів компанії. Якщо ви натиснете на зображення відео, ви потрапите в плейлист YouTube, у якому висвітлюються процедури макіяжу засновників Glossier, знаменитостей і співробітників.

Читайте також:  DALL·E 3 тепер буде у ChatGPT, Bing та у Microsoft Designer
 • Анонсуйте івент за допомогою відео.

Якщо ваша компанія проводить заходи, зніміть їх на відео, щоби відправити підписникам. У такий спосіб ви можете дати аудиторії відчути, як працює ваш бренд у дії, і підвищити зацікавленість до заходів вашої компанії загалом.

 • Запускайте відео про нову лінійку продуктів

Якщо ви запускаєте новий продукт у наступному кварталі, можливо, було б непогано залучити підписників електронною поштою на етапі підготовки до запуску. У такий спосіб клієнти можуть висловити свій інтерес до продукту та розповісти про нього іншим.

 • Розсилайте інформаційні дайджести з відео

Є багато способів додати відео в інформаційні матеріали, щоби вони були ефективними. Підписники, які пропустили певну подію або захід, можуть надолужити згаяне зі вмісту дайджесту.

Поради щодо розсилки з відео

Ось кілька порад, які дає один із євангелістів інтернет-маркетингу, Ніл Патель, як перетворити ваш відеолист на важливий інструмент ефективної маркетингової стратегії:

Створіть серію відео

Одне довге відео часто досить нудне, тому спробуйте розбити його на серію невеликих відеороликів. Це тримає аудиторію в тонусі, і вони чекають того, що буде далі.

Наприклад, кампанія Baby від Evian стала дуже популярною серед публіки. Кожна серія інтригує публіку. У відеороликах показано, як немовлята займаються кумедними речами, наприклад, катаються на роликах, танцюють, плавають і т. Д. Що ще більш важливо, усі відеоролики зберігають свіжу концепцію Evian «Live Young», використовуючи веселощі й азарт.

Тестуйте з використанням слова «відео» в темі листа

Спробуйте використовувати слово «відео» в темі листа. Це може зробити ваш відеолист привабливішим, і більше користувачів, ймовірно, відкриють його. І якщо вони це зроблять, половина вашої роботи буде зроблена.

Форматування взагалі дуже важливе в електронних листах, і воно починається з теми.

Читайте також:  Google відключить 4 моделі атрибуції в Ads та Analytics

Спробуйте додати в тему «Відео» або відповідний смайлик, щоби підписники відкрили його. Швидше за все, спочатку вам потрібно провести A/B-тестування різних тем, щоби зрозуміти, що вважають кращим ваші читачі.

Ще одна важлива порада щодо форматування — подумайте куди саме вбудовувати відео в лист так, щоби заохотити читачів. Розміщення відео на початку електронного листа — хороша ідея, але розміщення його ближче до кінця запрошує читачів продовжити читання, щоби краще зрозуміти відео.

Відмовтеся від автозапуску ролика

Багатьом глядачам не подобається, коли відео відтворюється відразу. Дайте їм вибір і дозвольте самим вибрати, коли дивитися ролик.

Запуск в один дотик

Один дотик краще подвійного, оскільки не потрібно відкривати для нього новий браузер та натискати вдруге, щоби відтворити відео. Ця функція є перевагою для мобільних користувачів.

Інтерв’ю та відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів про продукти та послуги дуже цінні. Ваші потенційні клієнти можуть захотіти дізнатися думки наявних клієнтів. Крім того, можна поділитися деякими цікавими інтерв’ю у відео, які підвищують цікавість клієнтів до ваших продуктів/послуг.

Додайте індивідуальний підхід

Користувачі вважають відео з індивідуальним підходом переконливішими. Відео не обов’язково повинно безпосередньо розповідати про бренд. Ви можете завоювати довіру та спонукати користувачів взаємодіяти з вами, використовуючи емоції й додаючи індивідуальний підхід.

Наприклад, бренд Dove використовував негативне сприйняття власної зовнішності багатьма жінками. Відео одразу ж стало хітом у багатьох країнах, тому що воно допомогло передати емоції жінок, коли вони побачили, як красиво їх намалював художник.

Підсумки

Відео — відмінний спосіб привернути увагу підписників, старих і нових. Якщо створювати власні відео для розсилки досить складно для вас, подумайте про використання тих, які у вас уже є. Можливо, ви зможете перетворити їх у відмінний контент для аудиторії.

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Google Merchant Center вилучає 4 моделі атрибуції з відстеження конверсій

Google Merchant Center вилучає 4 моделі атрибуції з відстеження конверсій

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

Рекламодавці почали втікати від X

Рекламодавці почали втікати від X

Статті по цій темі

Як ігрові програми стають глобальними: кампанія, яка зібрала 60 мільйонів завантажень

Як ігрові програми стають глобальними: кампанія, яка зібрала 60 мільйонів завантажень

Ефективність email-розсилки 2021: середні показники відкриття в різних індустріях

Ефективність email-розсилки 2021: середні показники відкриття в різних індустріях

Чому зростає популярність 6-секундної відеореклами

Чому зростає популярність 6-секундної відеореклами

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: