Як ефективно використовувати відео в email розсилці

Як ефективно використовувати відео в email розсилці

9 хвилин

Змiст

Про те, що email-маркетинг — ефективний та недорогий інструмент, ми зробили стільки матеріалів, що не будемо повторюватися. Ось лише кілька статей, які досі не втратили актуальності: 1, 2, 3.

За правильного планування та управління email-маркетинг може стати потужним інструментом для залучення щораз більшої інтернет-аудиторії. Давайте розглянемо, як ефективно використовувати відеомаркетинг у розсилці, і дізнаємося, як саме вбудовувати відео у свій електронний лист!

Переваги відеомаркетингу в розсилці

Оскільки відео — надзвичайно популярний метод у маркетингу (83 % маркетологів вважають, що його популярність тільки зростатиме), додавання відео ролика у вашу розсилку може привернути увагу підписників і збільшити кількість конверсій.

Крім того, чи знаєте ви, що понад 80 % компаній використовують відео у своїх маркетингових стратегіях? Природно, тому що відео дає відмінне зростання конверсій.

Листи з відео виділяються серед інших повідомлень потоку електронної пошти. Перевага полягає в тому, що відео зачіпає глядачів і прискорює взаємодію з ними. Нижче наведені додаткові переваги відео email-маркетингу:

Читайте також:  Травневі оновлення в Google Ads

З чого почати?

Ось кілька аспектів, про які треба подумати перш ніж ви почнете використовувати відеоролики в електронній розсилці:

Сплануйте свою кампанію

Перш ніж почати, поставте питання: яка мета цієї кампанії? Наприклад, для підвищення обізнаності, оголошення подій, залучення потенційних клієнтів тощо. Під час планування кампанії керуйтеся наведеними нижче рекомендаціями:

Короткі ролики популярніші, ніж довгі

Великі ролики не завжди можуть «зачепити» аудиторію. Якщо відео буде тривати кілька хвилин, ви ризикуєте втратити свою аудиторію. Вибирайте або знімайте цікаві та короткі ролики тривалістю від однієї до двох хвилин.

Поділіться відео на декількох каналах

Якщо ви знімаєте власні ролики, розмістіть їх на популярних платформах, таких як YouTube або Vimeo, щоби зробити його більш помітним і поширеним. Ці платформи абсолютно безкоштовні та відмінно зарекомендували себе для залучення трафіку, потенційних клієнтів і розвитку вашого бренду.

Перевіряйте відеоролики перед розсилкою

Завжди перевіряйте своє відео, перед тим як відправляти його на різні канали. Для цього ви можете спочатку поділитися своїм відео з друзями та групою колег, перш ніж опублікувати його, та запитати їхньої думки. Їхні відповіді можуть стати щирим зворотним зв’язком, необхідним для подальших поліпшень.

П’ять способів використовувати відео в розсилці:

Усі люблять подарунки та сюрпризи. Вашим читачам, безумовно, сподобаються додаткові бонуси.

Наприклад, лист від косметичної компанії Glossier, у якому вбудоване просте відео від інфлюенсерки Glossier, що демонструє глядачам її ранковий догляд із використанням продуктів компанії. Якщо ви натиснете на зображення відео, ви потрапите в плейлист YouTube, у якому висвітлюються процедури макіяжу засновників Glossier, знаменитостей і співробітників.

Читайте також:  Ефективність email-розсилки 2021: середні показники відкриття в різних індустріях

Якщо ваша компанія проводить заходи, зніміть їх на відео, щоби відправити підписникам. У такий спосіб ви можете дати аудиторії відчути, як працює ваш бренд у дії, і підвищити зацікавленість до заходів вашої компанії загалом.

Якщо ви запускаєте новий продукт у наступному кварталі, можливо, було б непогано залучити підписників електронною поштою на етапі підготовки до запуску. У такий спосіб клієнти можуть висловити свій інтерес до продукту та розповісти про нього іншим.

Є багато способів додати відео в інформаційні матеріали, щоби вони були ефективними. Підписники, які пропустили певну подію або захід, можуть надолужити згаяне зі вмісту дайджесту.

Поради щодо розсилки з відео

Ось кілька порад, які дає один із євангелістів інтернет-маркетингу, Ніл Патель, як перетворити ваш відеолист на важливий інструмент ефективної маркетингової стратегії:

Створіть серію відео

Одне довге відео часто досить нудне, тому спробуйте розбити його на серію невеликих відеороликів. Це тримає аудиторію в тонусі, і вони чекають того, що буде далі.

Наприклад, кампанія Baby від Evian стала дуже популярною серед публіки. Кожна серія інтригує публіку. У відеороликах показано, як немовлята займаються кумедними речами, наприклад, катаються на роликах, танцюють, плавають і т. Д. Що ще більш важливо, усі відеоролики зберігають свіжу концепцію Evian «Live Young», використовуючи веселощі й азарт.

Тестуйте з використанням слова «відео» в темі листа

Спробуйте використовувати слово «відео» в темі листа. Це може зробити ваш відеолист привабливішим, і більше користувачів, ймовірно, відкриють його. І якщо вони це зроблять, половина вашої роботи буде зроблена.

Форматування взагалі дуже важливе в електронних листах, і воно починається з теми.

Читайте також:  Важливість мобайлу для зростання бізнесу: дослідження AppAnnie

Спробуйте додати в тему «Відео» або відповідний смайлик, щоби підписники відкрили його. Швидше за все, спочатку вам потрібно провести A/B-тестування різних тем, щоби зрозуміти, що вважають кращим ваші читачі.

Ще одна важлива порада щодо форматування — подумайте куди саме вбудовувати відео в лист так, щоби заохотити читачів. Розміщення відео на початку електронного листа — хороша ідея, але розміщення його ближче до кінця запрошує читачів продовжити читання, щоби краще зрозуміти відео.

Відмовтеся від автозапуску ролика

Багатьом глядачам не подобається, коли відео відтворюється відразу. Дайте їм вибір і дозвольте самим вибрати, коли дивитися ролик.

Запуск в один дотик

Один дотик краще подвійного, оскільки не потрібно відкривати для нього новий браузер та натискати вдруге, щоби відтворити відео. Ця функція є перевагою для мобільних користувачів.

Інтерв’ю та відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів про продукти та послуги дуже цінні. Ваші потенційні клієнти можуть захотіти дізнатися думки наявних клієнтів. Крім того, можна поділитися деякими цікавими інтерв’ю у відео, які підвищують цікавість клієнтів до ваших продуктів/послуг.

Додайте індивідуальний підхід

Користувачі вважають відео з індивідуальним підходом переконливішими. Відео не обов’язково повинно безпосередньо розповідати про бренд. Ви можете завоювати довіру та спонукати користувачів взаємодіяти з вами, використовуючи емоції й додаючи індивідуальний підхід.

Наприклад, бренд Dove використовував негативне сприйняття власної зовнішності багатьма жінками. Відео одразу ж стало хітом у багатьох країнах, тому що воно допомогло передати емоції жінок, коли вони побачили, як красиво їх намалював художник.

Підсумки

Відео — відмінний спосіб привернути увагу підписників, старих і нових. Якщо створювати власні відео для розсилки досить складно для вас, подумайте про використання тих, які у вас уже є. Можливо, ви зможете перетворити їх у відмінний контент для аудиторії.

Хочеш знати більше про рекламу?

Підписуйся на нашу розсилку, щоб першим
отримувати найцікавіші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Статті по цій темі

Рейтинг популярних сайтів за квітень 2021

Рейтинг популярних сайтів за квітень 2021

Світ без кукі файлів: 3 маркетингові прогнози

Світ без кукі файлів: 3 маркетингові прогнози

TikTok: огляд рекламних форматів та кейсів

TikTok: огляд рекламних форматів та кейсів

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: