Розповсюджені міфи про віддаленну роботу

Розповсюджені міфи про віддаленну роботу

5 хвилин

Змiст

У зв’язку з масштабним поширенням коронавірусу багато компаній у світі прийняли рішення перевести співробітників на віддалену роботу. Подібний стиль у роботі впроваджувався вже досить давно, тому що переваг від такої форми співпраці значно більше, як для співробітників, так і для компаній.

Дистанційні працівники не тільки економлять гроші бізнесів, але і збільшують утримання робочих місць, та дозволяють роботодавцям наймати новаторських працівників, яких вони не могли б запросити через обмеження місця розташування. Але дотепер багато роботодавців бояться віддаленого формату, в основному через декілька неприємних міфів про дистанційне робоче місце й негативні результати співробітників.

Однак, для кожного міфу майже завжди є докази, що ґрунтуються на результатах досліджень та заперечують його.

Отже, найпоширеніші міфи про віддалену роботу:

Дистанційні працівники ліниві й майже не працюють

Коли ви працюєте віддалено, ваші колеги по роботі в офісі зазвичай не мають ні найменшого уявлення про те, що ви робите зараз.

Оскільки віддалені співробітники не сидять поруч із начальниками або колегами, скептики припускають, що вони виконують менше роботи, ніж співробітники, які не можуть легко розслабитися в офісі.

Насправді, багато віддалених працівників кажуть, що вони працюють довше, ніж офісні працівники, які наприкінці дня йдуть додому. Крім того, багато хто з віддалених співробітників працюють і у вихідні.

«Тепер, коли мій офіс розташований у моєму будинку, я виявив, що працюю довше, але маю більше гнучких годин, що поліпшило якість мого життя», — говорить Тоні Баум, співробітник HubSpot з Колорадо. «Крім того, моя продуктивність збільшилася відтоді, як я почав працювати віддалено, оскільки стало менше чинників, що відволікають, і я можу зосередитися на своїй повсякденній роботі».

Читайте також:  Як пончики від Vaseline стали вірусними

«Дослідження показують, що віддалені співробітники працюють довше, ніж середньостатистичний співробітник. Я особисто можу це підтвердити», — додає Елі Фенінг (Elle Fening), фахівець із вхідного маркетингу, яка працює дистанційно понад 13 років.

«Оскільки кордони між будинком і роботою стираються, важко зрозуміти, коли йти з офісу. Занадто легко відкрити ноутбук, попрацювати над завданням, і через три години ви все ще дивитеся в комп’ютер», — каже Фенінг

Дистанційні працівники відчувають себе самотніми

Оскільки віддалені співробітники не працюють в офісі з іншими працівниками, люди часто думають, що їм не подобається спілкуватися з колегами або вони не є хорошими командними гравцями. Тим часом, деякі зацікавлені у віддаленій роботі, турбуються, що не отримують цінні особисті зв’язки з іншими співробітниками.

«Працюючи віддалено, я усвідомила важливість постійного спілкування з вашою командою про ваші перемоги, проблеми та пріоритети», — каже Лестраундра Альфред, штатний співробітник блогу продажів HubSpot.

Бен Джонсон, який працює віддалено в Freemium Acquisition: «До того, як я приступив до віддаленої роботи, багато хто попереджав мене, що робота поза офісом зробить мене відлюдником. Я скористався цією можливістю, щоби бути більш соціальним, заздалегідь плануючи обіди, каву і спілкування з іншими. Я зустрічаюся з новими людьми та з друзями частіше, ніж раніше».

Щоби залишатися на зв’язку, ви повинні вжити заходів, щоби віртуально спілкуватися зі своєю командою, наприклад, проводити відеочати за кавою або регулярні мінінаради з членами команди. Це сприяє міцним відносинам із колегами, навіть якщо ви за багато кілометрів від них.

У вас буде кращий баланс між роботою та особистим життям

Коли ви уявляєте, що хтось працює з дому, можна припустити, що він виконує кілька робочих завдань, а потім виконує інші домашні справи, такі, як догляд за дітьми, прибирання будинку або приготування обіду для сім’ї. Насправді віддалені працівники здебільшого перебувають за робочими столами в робочий час і за всяку ціну уникають перерв.

Читайте також:  Оновлення Google Performance Max. Що цікавого?

Ребека Уайт, молодший штатний оглядач блогів HubSpot, попереджає, що «всі навколо вас» подумають, що віддалена робота означає, що у вас є більше часу для управління своїм особистим життям.

«У вас усе ще є робота, яку потрібно виконати, але іноді люди у вашому житті припускають, що вони можуть підійти та поговорити з вами, потусуватися або попросити вас виконати якісь доручення», — говорить Уайт.

Як розв’язувати цю проблему?

«Ви повинні вміти сказати: «Вибачте, я зараз на роботі, обговоримо це, коли я звільнюся. Це може бути важко зробити», — робить висновок Уайт.

Ти не можеш бути керівником, якщо ти віддалений співробітник

У той час, як традиційні роботодавці скептично ставляться до наймання віддалених співробітників, яких вони не можуть контролювати в офісі, уявіть собі, як вони можуть ставитися до менеджерів, які працюють дистанційно.

Один із найбільших міфів, полягає в тому, що «віддалені співробітники не можуть бути менеджерами. Але це, звісно, не так. Керівники навіть на відстані, дисципліновані, мотивовані, а їхні експертні знання допомагають працювати краще та ефективніше.

Дистанційним працівникам, надзвичайно корисним буде скласти графік роботи та особистого життя, щоби забезпечити правильний баланс між ними. Щоби переконатися в дотриманні вашого розкладу c командним, корисно мати загальний Календар Google, у якому ви показуєте свою доступність у робочий час і години в неробочий час.

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Чи мертвий NFT?

Чи мертвий NFT?

Чому контент-маркетинг важливий для вашого бізнесу?

Чому контент-маркетинг важливий для вашого бізнесу?

Чим для маркетологів будуть корисні нові функції Х?

Чим для маркетологів будуть корисні нові функції Х?

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: