Другое

Цікаве про Super Bowl 2021

7 лютого відбувся 55-ий Super Bowl — фінал чемпіонату з американського футболу (Національної футбольної ліги).

Трансляція фіналу з американського футболу привертає близько 100 млн сімей в Америці, в тому числі завдяки новим трейлерам очікуваних фільмів, дорогим рекламним роликам та виступам зірок.

Вартість 30-секундного рекламного ролика в 2021 році — близько $ 5,5 млн.

Цього року формат Super Bowl змінився через пандемію. Деякі бренди відмовилися від реклами через ризик фінансових втрат: Budweiser, Pepsi і Coca-Cola замість зйомок роликів передали гроші на популяризацію вакцинації або благодійність.

На їх місце прийшли новачки, які виграли від пандемії або її наслідків: онлайн-брокер Robinhood, сервіс з продажу автомобілів Vroom і інші.

Однією з головних «рекламних» подій став короткий ролик Reddit, на який майданчик «витратила весь маркетинговий бюджет».

Robinhood — «Природжений інвестор»
Перша реклама онлайн-брокера на Super Bowl. У ній говориться, що будь-хто може стати інвестором, і призначена для залучення уваги тих, хто «інвестує в себе, людей і речі, які їм подобаються, будь то відкриття бізнесу або зміна кольору волосся».


Amazon — «Тіло Алекси»
У рекламі особою голосового помічника Amazon Alexa став Майкл Б. Джордан — він просуває новий дизайн «розумної» колонки.

Anheuser-Busch — «Давай вип’ємо пива»
Девід Фінчер зняв рекламний ролик, присвячений моментам, когд люди збираються випити пива. Але головна ідея таких моментів — не саме пиво, а можливість побути разом.

Cadillac — «Руки-ножиці»
Історія про сина Едварда Руки-ножиці, роль якого виконав Тімоті Шаламе. Вижити з незручними руками йому допомагає електрокроссовер Cadillac Lyriq.

Doritos — «плоський» Меттью Макконахі
У рекламі Doritos двомірна версія МакКонахі не приходить до форми, поки не скуштує Дорітос.

Читайте також:  Instagram дозволив закріплювати кращі коментарі в публікаціях

А під час довгої перерви між чвертями перед аудиторією виступив The Weekend. За словами продюсера, музикант вклав в свій номер близько 7 мільйонів доларів особистих коштів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Контент тренди 2021

Наступна стаття

Рейтинг популярних сайтів за січень 2021