YouTube розповів, як розвиватиметься платформа у 2021 році

YouTube розповів, як розвиватиметься платформа у 2021 році

5 хвилин

Змiст

Генеральна директорка YouTube Сьюзен Войжітські підбила підсумки за минулий рік та поділилася планами з розвитку платформи у 2021 році.

Сервіс планує кілька нововведень:

Створення контенту на мобільних пристроях

Усе більше людей створюють контент на смартфонах, тому YouTube інвестує в розвиток нових інструментів для обробки відео.

Прямо зараз проводиться бета-тестування сервісу YouTube Shorts в Індії, відео в ньому збирають по 3,5 млрд переглядів у день. Цього року платформа планує запустити сервіс Shorts і в інших країнах, — повідомила вона.

Здійснення покупок

Компанія планує створити власний інструмент для здійснення покупок прямо на платформі.

Згідно з недавнім дослідженням компанії Talk Shoppe, 70 % опитаних приймали рішення про покупку товару після перегляду відео на YouTube. Користувачі будуть отримувати з відео інформацію про цікаві товари та зможуть відразу їх придбати. Нові функції з’являться упродовж цього року, зараз уже йде бета-тестування у сфері б’юті та електроніки, — запевнила Войжітські.

Перегляд відео на ТВ-пристроях

У 2020 році перегляди на телевізорах показали найшвидше зростання в порівнянні з переглядами на інших пристроях. Щоби відповідати щораз вищим очікуванням глядачів, платформа й далі розширюватиме та підтримуватиме телевізори й ігрові приставки, а також покращуватиме голосове управління.

Нормативно-правове регулювання

Минулого року YouTube активно співпрацював з урядами різних країн щодо критично важливих питань: запобігання насильницькому екстремізму та проведення скоординованих операцій на платформі. Сервіс також активно боровся з дезінформацією.

Підтримка авторів і творців контенту

У цьому році YouTube й далі обстоюватиме інтереси авторів та тісно співпрацюватиме з урядами, — запевнила гендиректорка YouTube.

Економіка YouTube неймовірно здорова та міцна, попри виклики 2020 року. Кількість нових каналів, які приєдналися до Партнерської програми YouTube (YPP) минулого року, зросла більше ніж удвічі в порівнянні з попереднім роком!

Читайте також:  YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

Творці створюють медіакомпанії наступного покоління, які впливають на загальний успіх економіки. Згідно з доповіддю Oxford Economics, креативна екосистема YouTube внесла приблизно 16 мільярдів доларів у ВВП США у 2019 році, підтримуючи еквівалент 345 000 робочих місць на повний робочий день. Команда також спостерігає реальний вплив в інших країнах світу. У Великобританії у 2019 році майже 1,4 млрд фунтів стерлінгів були внесені до ВВП Великобританії та еквівалент 30 000 робочих місць на повний робочий день. А у Франції, за оцінками, 515 млн євро були внесені у ВВП Франції та еквівалент 15 000 робочих місць на повний робочий день.

Допомога людям в освоєнні нових навичок

Одна з речей, пов’язаних із YouTube, якою компанія найбільше пишається — це роль, яку хостинг відіграє в наданні людям змоги засвоїти нові навички. Я чую стільки історій про людей, які дізналися щось нове на нашій платформі, тому не дивно, що 77 відсотків респондентів дослідження Ipsos кажуть, що використовували YouTube упродовж 2020 року, щоби навчатися нового.

Ця тенденція зросла під час пандемії, оскільки весь світ почав працювати вдома, навчатися вдома та пристосовувати своє життя до карантину. Насправді відео зі словом «новачок» у назві було переглянуто понад мільярд разів із середини березня. Минулого року я використовувала YouTube, щоби навчитися стригти волосся, відремонтувати холодильник, більше займатися йогою, досліджувати біткойни та допомагати у виконанні домашніх завдань із фізики.

Творці знаходять способи допомогти нам відповісти на виклики карантину. Crash Course та Університет штату Аризона (ASU) створили серію під назвою Study Hall, яка фокусується на критичних навчальних предметах, таких, як написання творів, алгебри тощо, розбиваючи їх на легкі для засвоєння формати. Едді Ву розробив відео, щоби допомогти вчителям дізнатися, як розпочати роботу на YouTube. А розробник програмного забезпечення Маюко, який обміняв роботу в Кремнієвій долині на канал у YouTube, допомагав людям із технологіями та кар’єрними порадами.

Читайте також:  Генії відділу маркетингу Барбі — відкриття феномену нового кіно

Про 2020 рік

Пандемія прискорила наше цифрове життя. Протягом першого кварталу минулого року час перегляду в усьому світі збільшився на 25 відсотків. 2020 рік став найбільшим роком для YouTube Gaming: на YouTube було переглянуто понад 100 мільярдів годин ігрового контенту.

У першій половині року загальна кількість щоденних прямих трансляцій зросла на 45 відсотків. Від артистів, які виступають у своїх вітальнях, до церков, які здійснюють свої служіння онлайн, у 2020 році понад півмільйона каналів уперше транслювались у прямому ефірі. Ці перші стримери створили понад 10 мільйонів потоків на платформі.

В YouTube зосереджені на виконанні наших основних пріоритетів: зростання монетизації авторів, виконання взятих на себе зобов’язань, допомога людям у опануванні нових навичок і побудова майбутнього YouTube. Команда також прагне працювати з урядами всього світу, оскільки стикається з усе складнішими нормативними проблемами.

Джерело: Блог YouTube

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Ілон Маск створює Grok — конкурента ChatGPT

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

Google Analytics 4 випускає нові звіти для кампаній 360

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

3 поради для перевірки технічних проблем SEO від Google

Статті по цій темі

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

YouTube оновив інструмент Product Drops для покращення доступності та контролю

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

YouTube тестує нові функції AI

YouTube тестує нові функції AI

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: