7 інструментів для А/В тестування

7 інструментів для А/В тестування

6 хвилин

Змiст

«Якщо ви сумніваєтеся, проведіть дослідження», – говорив гуру маркетингу, Девід Огілві. Одним з кращих інструментів в розпорядженні маркетологів є A/B-тестування.

У кожної компанії свої унікальні запити, тому універсальної формули для розробки найбільш оптимального веб-сайту, створення найбільш привабливого контенту або найбільш ефективного продукту не існує. Щоб з’ясувати, який дизайн веб-сайту, колір кнопки або функція продукту приведуть до кращих результатів для вашої компанії, ви повинні з’ясувати, що вважають за краще ваші клієнти.

Ми зібрали сім цікавих інструментів A/B-тестування, які допоможуть вам знайти відповіді на  конкретні питання.

VWO

VWO, сервіс, якому довіряють понад 4500 корпоративних брендів, зокрема eBay, Target і Virgin Holidays – це платформа для A/B тестування і оптимізації коефіцієнта конверсії. Вона розроблена спеціально для корпоративних брендів. Ви можете створювати A/B-тести, Split та URL-тести і різноманітні тести за допомогою редактора перетягування.

Для оцінки продуктивності ваших тестів VWO пропонує надійну панель звітності. VWO також пропонує функцію SmartStats, щоб допомогти клієнтам проводити швидкі тести і робити більш точні висновки

Optimizely

У портфоліо платформи Optimizely 24 компанії зі списку Fortune 100 компаній. Це цифрова платформа для корпоративного маркетингу, продукції та інженерних груп. Використовуючи їх потужний A/B і багатосторінковий інструмент для експериментів, клієнти можуть проводити кілька експериментів на одній сторінці одночасно, що дозволяє протестувати різні змінні веб-дизайну.

Optimizely також пропонує тестування на динамічних веб-сайтах, різні виміри експериментів, такі як рекламна кампанія, географія та файли cookie, і різні параметри сегментації експерименту, такі як пристрій, браузер і кампанія.

Omniconvert

Omniconvert – це платформа для оптимізації коефіцієнта конверсії, яка пропонує інструменти A/B-тестування, опитування, персоналізації і сегментації. Використовуючи інструмент A/B-тестування, можна запускати A/B-тести на комп’ютері, мобільному пристрої і планшеті. Крім того, ви можна використовувати виграшні версії A/B-тесту як елемент управління для майбутнього тесту і використовувати статистику Frequentist або Bayesian для перевірки тестів.

Читайте також:  Google представляє пошукові оголошення на основі штучного інтелекту

Omniconvert також пропонує сервіси сегментації, що в поєднанні з інструментом A/B-тестування, дасть вам можливість протестувати більше 40 параметрів сегментації, наприклад, геолокація, джерело трафіку і поведінку відвідувачів, щоб поліпшити взаємодію з користувачами сайту, можливості продукту і здатність контенту взаємодіяти і конвертувати. Якщо ви працюєте в середньому бізнесі, Omniconvert може стати відмінним рішенням для А / Б експериментів.

Crazy Egg

Crazy Egg – програмне забезпечення для оптимізації веб-сайтів, яке пропонує інструменти A/B-тестування і юзабіліті. Завдяки цьому сервісу ви можете тестувати варіанти кожної сторінки вашого сайту, додаючи фрагменти коду на сторінки, на яких ви хочете поекспериментувати.

Crazy Egg також дозволяє створювати A/B-тести без будь-якого досвіду в кодуванні, направляє більше трафіку на оптимальний варіант тесту, і пропонує інтуїтивно зрозумілі інструменти відстеження конверсій і створення звітів. Якщо ви працюєте в малому бізнесі, Crazy Egg, безумовно, інструмент, який ми рекомендуємо розглянути.

AB Tasty

AB Tasty, сервіс, клієнтами якого є такі бренди, як Sephora, Ugg і Carrefour, пропонує A/B тестування, аналіз даних, інструменти маркетингу і персоналізації.

Клієнти можуть створювати і запускати A/B-тести, спліт-тести, різноманітні тести і тести послідовності за допомогою візуального редактора. Також можна керувати за допомогою розширених таргетинг цього сервісу для тестування на основі різних критеріїв, таких як URL, геолокація, погода і багато іншого. Щоб допомогти перевірити ваші тести, AB Tasty пропонує звіти, які відображають результати тестів в режимі реального часу. AB Tasty може бути дуже корисний для малого і середнього бізнесу.

Freshmarketer

Freshmarketer, маркетинговий підрозділ бізнес-платформи Freshworks, являє собою програмне забезпечення для оптимізації коефіцієнта конверсії. Їх інструмент A/B-тестування може тестувати, націлювати і перевіряти ваш експеримент, інтегруватися з Google Analytics і навіть відстежувати суму доходу, отриманого в ході ваших експериментів.

Читайте також:  6 генераторів хештегів для Instagram

Інструмент тестування розділених URL-адрес Freshmarketer допоможе вам поекспериментувати з кількома варіантами URL-адрес, перетворити виграшні варіанти тестів в реальні веб-сторінки і оцінити ефективність вашого веб-дизайну, пропонуючи теплові карти для кожного варіанта тесту розділеного URL-адреси. .

Convert

Convert, сервіс, з яким співпрацюють такі бренди, як Sony, Unicef ​​і Jabra пропонує широкі можливості A/B-тестування і персоналізації: спліт-тестування, різноманітне тестування і інструменти багатосторінкового експерименту. Convert також має розширений інструмент сегментації, який дозволяє сегментувати користувачів на основі історії їхньої поведінки, файлів cookie та подій JavaScript.

Крім того, Convert може вимірювати продуктивність всіх ваших тестів, представляючи звіти по великій кількості показників, від рейтингу переходів по вашим варіантів до окупності інвестицій. Якщо ви бажаєте використовувати Convert разом з іншими вашими інструментами, вони пропонують можливості для інтеграції зі сторонніми інструментами, такими як WordPress, Shopify і HubSpot. Інструмент цілком підходить для малого бізнесу.

Хочеш знати більше про digital?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент
тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Cвіжі публікації

Snapchat тестує підписку без реклами

Snapchat тестує підписку без реклами

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

YouTube «неоптимальний» для людей, які використовують блокувальники реклами

Google оголосив про оновлення у мові політики реклами для дітей та підлітків

Google оголосив про оновлення у мові політики реклами для дітей та підлітків

Статті по цій темі

Як робити публікації в Facebook ефективніше: A/B тести чи кілька мов

Як робити публікації в Facebook ефективніше: A/B тести чи кілька мов

5 признаков, что ваш email маркетинг перестал работать, и как это исправить

5 признаков, что ваш email маркетинг перестал работать, и как это исправить

Как  проводить A/B тесты, чтобы получить длительные результаты

Как проводить A/B тесты, чтобы получить длительные результаты

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

performance_marketing_engineers/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: