Другое Новини

Штучний інтелект створив трейлер для серіалу, де Штучний інтелект вийшов з-під контролю

Машинний алгоритм діджитал-агентства Space150 сам написав, відредагував і змонтував ролик.

Компанія FOX спільно з діджитал-агенцією Space150 представила трейлер до нового сезону серіалу Next про зловісну силу сучасних технологій. Це перший випадок в індустрії, коли прев’ю було повністю створене штучним інтелектом.

Спеціально для його зйомок команда Space150 розробила машинний алгоритм, який провів аналіз попередніх сезонів трилера та об’єднав їхні візуальні ефекти, саундтрек і ключові діалоги персонажів для нового сценарію.

Системі знадобився місяць, щоби переглянути й відібрати ключові моменти ТВ-шоу. За словами креативної групи, розробники створили програму комп’ютерного зору для ідентифікації персонажів за допомогою технології розпізнавання осіб, а також «індекс емоцій» різних сцен.

Для написання сценарію бот також вивчив, яку оцінку персонажі давали ШІ у своїх діалогах — позитивну, нейтральну або негативну. Завдяки цьому трейлер отримав триактну структуру: оптимістичний початок переходить у підозрілу лінію подій і закінчується сценами насильства.

Усе це супроводжує тривожний саундтрек, створений ботом з MIDI-файлів, а також закадровий голос зі згенерованими ШІ моторошними фразами на зразок «Є шанс на загрозу існуванню…» і «Я думаю, що людська крихкість виживає…».

Автори серіалу планують посилити ефект параної за допомогою спеціальної акції в соцмережах. «Next» (той самий зловісний механізм та головний персонаж) за день до офіційної прем’єри «зламає» акаунти акторів і буде виступати від їхньої особи, символізуючи тотальне поневолення технологіями.

Також FOX буде використовувати файли cookie користувачів, щоби веб банери під час відвідування сторінок сайтів створювали враження стороннього спостереження й анонімного контролю: «Я знаю все, що ви дивитеся».

Читайте також:  Найпопулярніші публікації блогу за 2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!Попередня стаття

Шість порад до сезону святкових розпродажів

Наступна стаття

Google провів ребрендинг сервісів для компаній: G Suite став Google Workspace